Alişan’dan ‘Sen de Cennet Mahallesi’nde Çağla Şıkel ile öpüştün’ sözlerine yanıt

  • 13 Ocak 2022
  • Alişan’dan ‘Sen de Cennet Mahallesi’nde Çağla Şıkel ile öpüştün’ sözlerine yanıt için yorumlar kapalı
  • 749 kez görüntülendi.
Alişan’dan ‘Sen de Cennet Mahallesi’nde Çağla Şıkel ile öpüştün’ sözlerine yanıt

Alişan’dan ‘Sen de Cennet Mahallesi’nde Çağla Şıkel ile öpüştün’ sözlerine yanıt

Ünlü şarkıcı Alişan, ‘Söylemezsem Olmaz’ programına telefonla bağlanıp “Buse (Varol) dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı” demişti. Bunun üzerine bazı sosyal medya kullanıcıları “Sen de Cennet Mahallesi’nde Çağla Şıkel ile öpüştün” şeklinde yorumlarda bulundu. Peki bu sözlere Alişan’ın cevabı ne oldu? İşte detaylar…

Alişan ile Buse Varol, 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Şubat 2019’da oğulları Burak’ı kucaklarına alan ünlü çiftin ikinci bebekleri Eliz de Şubat 2021’de dünyaya gelmişti.

45 yaşındaki şarkıcı, “Buse dizede öpüşse ne dersin?” sorusuna, “Herkesin kriteri var. Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı” karşılığını vermişti.

Bu sözleri magazin gündemine bomba gibi düşen ve sosyal medyada bazı takipçilerinin tepkisini çeken Alişan, Twitter hesabı üzerinden yeni bir açıklamada bulunmuştu.

‘BENİM HAYAT FELSEFEM, BENİM KRİTERLERİM’
Ünlü türkücü, “Benim hayat felsefem, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro! Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil, ben de herkes gibi düşünmek, yaşamak zorunda değilim” ifadelerini kullanmıştı.

‘ALİŞAN’DAN ÖNCE HİÇ ÖPÜŞME SAHNESİ YAŞAMADIM’
Buse Varol ise “Alişan’ın söylemeye çalıştığı ile insanların anladığı o kadar farklı ki. Herkesin hayat görüşü ve hayata bakış açısı var. Buna her şeyden önce saygı duyulması gerektiğine inanıyorum. Zaten Alişan’dan önce oynadığım birçok projede hiç öpüşme sahnesi yaşamadım ve yaşamayı tercih etmedim. Bu benim tercihim, edenler eder. Alişan da bunu söylemeye çalışmış ama her zamanki gibi yanlış anlaşılmış” demişti.

Eşiyle ilgili açıklaması olay yaratan Alişan, bu kez Alişan, “Sen de ‘Cennet Mahallesi’ dizisinde Çağla Şıkel ile öpüştün” yorumları ile sosyal medyada gündem oldu.

Şarkıcı, “Cennet Mahallesi’nde öpüşme mi olur? O öpüşme değil ki! Çağla’yı öpüyor gibi kendi elimi öpüyorum. Öyle bir şey olabilir mi?” açıklamasını yaptı.

Temmuz 2004-Haziran 2007 tarihleri arasında yayınlanan ‘Cennet Mahallesi’ dizisinde; Alişan ‘Ferhat’, yakın arkadaşı Çağla Şıkel ise ‘Sultan’ karakterine hayat vermişti.

Öte yandan Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programına telefonla bağlanan şarkıcı, “Üçüncü çocuğu Buse istiyor, çok fazla istiyor. Ben şu an düşünmüyorum, biraz çocuklarımızın büyüdüğünü göreyim ondan sonra” demişti.

“Evlilik sözleşmesi” iddialarını da cevaplayan Alişan, “Bizim evliliğimizde hiç böyle bir şey olmadı. ‘Onun parası, benim param’ lafı olmadı. Evlilik sözleşmemiz yok. Böyle bir şey olabilir mi? Çok saçma bir şey! Benim karımdan ya da karımın benden böyle bir beklentisi varsa böyle bir evliliğe zaten girmem” şeklinde konuşmuştu.

Yandex.Metrica