Alişan’ın açıklamalarının ardından Buse Varol konuştu

  • 12 Ocak 2022
  • Alişan’ın açıklamalarının ardından Buse Varol konuştu için yorumlar kapalı
  • 690 kez görüntülendi.
Alişan’ın açıklamalarının ardından Buse Varol konuştu

Alişan’ın açıklamalarının ardından Buse Varol konuştu

Alişan, önceki gün katıldığı bir magazin programında Buse Varol’u neden tercih ettiğini açıklamıştı. Alişan’ın bu sözleri sosyal medyada büyük yankı buldu. Alişan’ın açıklamalarının ardından Buse Varol da konuya açıklık getirdi.

Türkücü Alişan ile Buse Varol, 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Şubat 2019’da oğulları Burak’ı kucaklarına alan ünlü çiftin ikinci bebekleri Eliz de Şubat 2021’de dünyaya gelmişti.

Son dönemde ‘ayrılık’ haberleriyle konuşulan ikiliden Buse Varol, dün bir AVM’de objektiflere yansıdı. Özel hayatı ve eşi Alişan hakkında konuşan 31 yaşındaki oyuncu, söz konusu iddiaları yalanladı.


Bir sürü kötü şey yaşadık ve iyileşmeye çalıştığımız bir zaman. İnsanların bu kadar saygısız olması ve bu kadar çok üzerimize geliyor olmalarına anlam veremiyorum” dedi.

Oyuncu, “Ayrılık haberlerinden çok sıkıldım ama yapacak bir şey yok. İlla ki çıkıyor böyle şeyler. Bir uyanıyorum üçüncü çocuk, bir uyanıyorum boşanıyorum! Bir gün uyanıyorum başka bir şey. O yüzden artık görmemezlikten geliyorum” ifadelerini kullandı.

Alişan’ın “Buse dizilerde öpüşseydi, karım olamazdı” sözleri hatırlatılan ünlü oyuncu “Alişan’ın söylemeye çalıştığı ile insanların anladığı o kadar farklı ki.

Herkesin hayat görüşü ve hayata bakış açısı var. Buna her şeyden önce saygı duyulması gerektiğine inanıyorum. Zaten Alişan’dan önce oynadığım birçok projede hiç öpüşme sahnesi yaşamadım ve yaşamayı tercih etmedim. Bu benim tercihim, edenler eder.

 

Alişan da bunu söylemeye çalışmış ama her zamanki gibi yanlış anlaşılmış” dedi

‘Öpüşme’ itirafıyla gündem olan ve sosyal medyada bazı takipçilerinin tepkisini çeken 45 yaşındaki türkücü, Twitter hesabı üzerinden yeni bir açıklamada bulunmuştu.

Alişan, “Benim hayat felsefem, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro!

Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil, ben de herkes gibi düşünmek, yaşamak zorunda değilim” ifadelerini kullanmıştı.

Öte yandan Alişan hafta içi her gün TRT ekranlarında yayınlanan Alişan İle Hayata Gülümse programıyla saat 09.30’da sevenleriyle buluşuyor.

Yandex.Metrica