Aydan Şenner’in Kızı Bakın Kimm Çıktı?

  • 17 Mayıs 2021
  • Aydan Şenner’in Kızı Bakın Kimm Çıktı? için yorumlar kapalı
  • 1.209 kez görüntülendi.

Aydan Şenner’in Kızı Bakın Kimm Çıktı?

Aydan Şener’in kızı Ecem Akbin, Aydan Şener’in futbolcu Ayhan Akbin’den olan kızı. Ecem Akbin yalan söyleyerek oyuncu olmuş. Ecem Akbin kimdir, nerelidir, kaç yaşında? İşte Aydan Şener’in kızı Ecem Akbin hakkında her şey.

Geçtiğimiz günlerde bikinili fotoğrafını paylaşıp, yıllara nasıl meydana okuduğunu gösteren Aydan Şener’in boyu kadar kızı olduğuna kim inanır! Türk sinemasının en güzel yüzlerinden biri olan Aydan Şener’in kızı Ecem Akbin’de annesinin yolundan gidiyor. Ancak Ecem Akbin pek de annesine benzemiyor.

 

Aydan Şener’in 1983 yılında evlendiği ve 1991 yılında boşandığı futbolcu Ayhan Akbin’den olan kızı Ecem Akbin oyunculuk yapıyor. Kariyer basamaklarını tırmanan Ecem Akbin aslında izleyici için pek yabancı bir sima değil, oldukça ünlü dizilerde de oynadı. İşte Aydan Şener’in kızı Ecem Akbin hakkında merak edilenler.
Ecem Akbin’i ekranlarda ilk gördüğümüz yapım sevilen dizi ‘Medcezir’ olmuştu. Hatırlatmakta fayda var; Ecem Akbin’in babası Ayhan Akbin şu sözleri sarfetmişti: Kızım okulu bitirdi, anne mesleğini seçmeyecek, zaten bir aileye bir ünlü yeter, ideallerinde başka çalışmalar var’ dedi. İşler pekte Ayhan Akbin’in istediği gibi gitmemiş görünüyor.

ECEM AKBİN KİMDİR?
Ecem Akbin 1989 yılında İstanbul da doğmuştur. Ecem Akbin Altan ve Vahide Gördüm’ün oyunculuk eğitimi verdiği akademi 35buçukta oyunculuk dersleri almıştır.Oyunculuk eğitimi aldığı babasından gizleyerek devam ettiren güzel oyuncu babasına grafik tasarımı eğitimi aldığı söyleyerek kendini oyunculuk konusunda geliştirmiş ve annesi gibi oyunculuğu seçmiştir. Bu da babasının sözlerinin tezatı yaşananları açıklıyor.Ecem Akbin oyunculuk hikayesini ise şöyle anlatıyor ‘Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı mezunuyum, ancak çocukluğumdan beri sinemaya ilgim vardı. Hep aklımın bir köşesinde oyuncu olma isteği yatıyordu. Öncelerde çok baskın bir duygu olmasa da sonrasında gün yüzüne çıkmaya başladı ve yapmak istediğime karar verdim. ‘

Şu sıralar Ecem Akbin’i ekranlarda göremiyoruz ancak yeniden görme ihtimalimiz yok değil.
BABA AYHAN AKBİN ORTALARDA YOK PEKİ ANNE AYDAN ŞENER?
Ecem Akbin, ailesinin şöhretinin nimetlerinden faydalanmasını sevmeyen biri olacak ki, Aydan Şener’le birlikte sık sık görmek neredeyse imkansız. Uzun süredir kullandıkları Instagram hesaplarından birbirlerine dair paylaşımlar iki elin parmağını geçmez.

Yandex.Metrica