Bengü ikinci bebeğini kucağına aldı

  • 02 Kasım 2021
  • Bengü ikinci bebeğini kucağına aldı için yorumlar kapalı
  • 767 kez görüntülendi.

Bengü ikinci bebeğini kucağına aldı

2018 yılında iş insanı Selim Selimoğlu ile evlenen ve Zeynep adında bir kızı olan Bengü bugün ikinci kez anne oldu.
2018’de iş insanı Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturan Bengü, kızı Zeynep’i bir yıl sonra kucağına alarak ilk kez annelik duygusunu yaşamıştı. Ünlü şarkıcı, ikinci kez anne oldu. Çift, dünyaya gelen oğullarına Selim adını verdi. 3760 gr ağırlığında ve 53 cm boyunda doğan Selim ile annenin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

‘ZATEN EŞİM SELİM’İN DE HAYALİYDİ’
Bengü, oğlunun ismiyle ilgili, “İsim olarak, soy adımız Selimoğlu olduğu için junior ‘Selim Selimoğlu’ diye düşünüyoruz. Zaten eşim Selim’in de hayaliydi. Zeynep ismini ben koymuştum, bunu da Selim’e bıraktık” demişti.

42 yaşındaki şarkıcı, hamile olduğu şu sözlerle duyurmuştu:
Bayramın sürprizi bizden gelsin… Zeynep abla oluyor, bir de oğlumuz oluyor… Dualarınızı eksik etmeyin. Kocaman sevgiler, bizden hepinize…
Selim Selimoğlu ile nikah masasına oturduktan bir yıl sonra Zeynep’i kucağına alan ünlü şarkıcı, kızının yeni yaşını kutladı.
Bengü, eşi ve kızı ile birlikte çekilen bu karesini, “Dördüncümüz bekleniyor…” notuyla yayınladı. İkinci kez anne olmak için gün sayan sanatçının karnının iyice belirginleştiği de görüldü.

Kızı ile birlikte çekilen siyah-beyaz bir fotoğrafı da Instagram’dan paylaşan Bengü, “Dünyadaki tüm kötülükler senden uzak olsun kızım… Sen bizim her şeyimizsin; en büyük şükür sebebimizsin… İyi ki doğdun, iyi ki bizim bal kızımız oldun. Zeynep 2 yaşında…” ifadelerini kullanmıştı.

Yandex.Metrica