Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy ilişkisinde yeni gelişme

  • 19 Ocak 2022
  • Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy ilişkisinde yeni gelişme için yorumlar kapalı
  • 859 kez görüntülendi.
Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy ilişkisinde yeni gelişme

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy ilişkisinde yeni gelişme

Yasak Elma isimli dizide ‘Çağatay’ karakteriyle sevenlerinin karşısına çıkan Berk Oktay, bir süredir Yıldız Çağrı Atiksoy ile birliktelik yaşıyor. Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy ikilisinin ilişkisinde yeni bir gelişme yaşandı.

2020’de Merve Şarapçıoğlu ile olaylı bir şekilde boşanan Berk Oktay, daha önce ‘Savaşçı’ dizisinde birlikte rol aldığı Yıldız Çağrı Atiksoy ile ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Mutlu birliktelikleri devam eden ve geçtiğimiz şubat ayında evlilik yoluna giren ikili, düğün için düğmeye bastı. Berk Oktay, 2 Şubat’ta çiçeğini çikolatasını alacak, annesi ve babasıyla birlikte İzmir’e kız istemeye gidecek.

Kuruluş Osman’ dizisinde ‘Malhun Hatun’ rolüyle bir kez daha gönülleri fetheden Yıldız Çağrı Atiksoy’un İzmir’de yaşayan ailesini ziyaret edecek olan Oktay Ailesi, aynı gün nişan yüzüklerini de takacak.


İkisi de oldukça yoğun çalışan çift, düğünü ise yaza yapmak istiyor. Setlerinin durumuna göre düğünü organize edecek olan ikili, Alaçatı’da güzel bir tören ve kutlama yapmayı planlıyor.

Kendisinden üç yaş küçük meslektaşı Atiksoy’a evlenme teklifi eden 38 yaşındaki oyuncu, mutlu haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu.

Berk Oktay, sevgilisiyle el ele tutuştukları ve tektaşın ön plana çıktığı kareyi, “Beraber yaşlanalım mı?’ dedim, ‘Evet’ dedi” notuyla yayınlamıştı.

Yılız Çağrı Atiksoy ise mutluluğunu, “Gel de ‘Evet’ deme. Sonsuzluğumuz bir olsun sevgilim” sözleriyle takipçileriyle paylaşmıştı. Çifte, takipçilerinden çok sayıda tebrik mesajı gelmişti.

Yandex.Metrica