Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Bir Pizza Siparişiyle Kendinin ve Çocuklarının Hayatını Kurtaran Kadın

  • 01 Temmuz 2017
  • Bir Pizza Siparişiyle Kendinin ve Çocuklarının Hayatını Kurtaran Kadın için yorumlar kapalı
  • 1.695 kez görüntülendi.
Bir Pizza Siparişiyle Kendinin ve Çocuklarının Hayatını Kurtaran Kadın

Bazen bir pizza sizi sadece açlıktan kurtarmakla kalmaz, hayatınızı bile kurtarabilir.Tıpkı Florida’da yaşayan ve aile içi şiddete maruz kalan Cheryl’nin başına geldiği gibi.

Yer Amerika, Florida. Cheryl Treadway isimli genç kadın 3 çocuğuyla birlikte evdeyken erkek arkadaşı geliyor ve elindeki bıçakla onları rehin alıyor. Erkek arkadaşı telefonunu da ondan alınca Cheryl kimseden de yardım isteyemiyor ve korku dolu saatler başlıyor.

Sonra Cheryl’nin aklına bir fikir geliyor. Erkek arkadaşından telefonunu yemek sipariş etmek için isteyen ve onu ikna eden kadın sürekli müşterisi olduğu pizzacıdan pizza sipariş ediyor.
Ancak bu bildiğiniz siparişlerden değil. Zira Cheryl sipariş notuna “Lütfen yardım edin. 911’i arayın. Rehin tutuluyoruz” yazıyor.

Onu ve çocuklarını rehin alan bıçaklı sevgilisinin açlığına yenik düşmesiyle böyle bir yönteme başvuran kadın tabii o sırada notunun okunup okunmayacağından çok da emin değil. Ancak pizzacıda çalışanlar siparişe yazılmış notu fark ediyor ve bunu ciddiye de alarak hemen polisi arıyor.
Olay yerine giden polis eve baskın yaparak Cheryl ve çocuklarını kurtarıyor, sonradan uyuşturucu etkisinde olduğu anlaşılan erkek arkadaş ise tutuklanıyor.
Umarız gerek kalmaz ama başta da dediğimiz gibi gün gelir bir pizza ya da bir hamburger, hatta bir lahmacun bile hayatınızı kurtarabilir.
Zekice bu hareketi için Cheryl’i, dikkatleri ve yardımseverlilikleri için pizzacı çalışanlarını kutlamadan da bitirmeyelim.

Yandex.Metrica });