Boşanacakları iddia edilen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş el ele görüntülendi

  • 23 Mart 2022
  • Boşanacakları iddia edilen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş el ele görüntülendi için yorumlar kapalı
  • 806 kez görüntülendi.

Boşanacakları iddia edilen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş el ele görüntülendi

Ebru Şallı’nın 2019 senesinde evlendiği eşi Uğur Akkuş’un 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldığı ileri sürülmüştü. Hatta ünlü çiftin boşanacağı da iddia edilmişti. Çift, günler sonra İstinye’de objektiflere takıldı.

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’un, dolandırıcılık gerekçesiyle 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldığı haberleri çıkmıştı. Uzun zamandır maddi zorluklar yaşayan eşinin yanında olan 45 yaşındaki eski mankenin, artık boşanma kararı aldığı öne sürülmüştü.

‘HİÇ UMURSAMIYORUZ BUNLARI’
Hakkındaki dedikoduları yalanlayan Akkuş, “Valla şöyle söyleyeyim şu zamana kadar 65 ülke gezdim, her sene dünyanın her yerine gidiyoruz. Her gittiğimizde böyle şeyler çıkıyor, hiç umursamıyoruz bunları. Son iki yıldan beri her gün bir haciz geliyor ama bunlar doğru değil” açıklamasını yapmıştı.

EŞİNİN SOYADINI SİLDİ
Ebru Şallı’nın, sosyal medya hesabından ‘Akkuş’ soyadını kaldırması, boşanma dedikodusunu güçlendirmişti. TV8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programında; Şallı’nın eve gelen hacizlerden artık sıkıldığı, hatta memurların eski eşi Harun Tan’ın evine kadar gitmesinin bardağı taşıran son damla olduğu belirtildi Borçlardan canı sıkılan eski mankenin, eşinden boşanmaya kararlı olduğu vurgulandı.

Ayrılık haberlerinin gölgesinde Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, önceki akşam İstinyePark’ta bir restorandan el ele görüntülendi. Son günlerde gündemden düşmeyen çifte, basında çıkan haberler soruldu.

SORULARI GÜLEREK GEÇİŞTİRDİ
Gazetecilerin ”Ebru Hanım ayrılık haberleriyle ilgili neler söyleyeceksiniz? Akkuş soyadını sosyal medya hesabınızdan neden kaldırdınız?” şeklindeki sorusunu Şallı, gülerek yanıtsız bıraktı. İkilinin bir hayli neşeli olması dikkatlerden kaçmadı.

KAÇAMAK CEVAPLAR!
Uğur Akkuş ise ”Geçtiğimiz aylarda cezaevine girdiğiniz doğru mu?” sorusunu, ”Arkadaşlar ne alakası var. Amerika’daydım” diyerek geçiştirdi. Akkuş hakkında “2016’da yargılandığı ve ‘basit yaralama’ suçundan verilen hüküm nedeniyle Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu’na girdiği, Covid-19 hastalığının yaygın olması nedeniyle düzenli olarak imza atması şartıyla cezaevinden çıktığı” haberleri çıkmıştı.

KAYNAK: posta.com.tr

Yandex.Metrica