Bu karışım Zayıflamanıza Tiroidinizi Düzenlemeye ve Enfeksiyonlara Karşı Bağışıklığınızı Güçlendirmeye ve 10’larca hastalığa şifa kaynağı !

  • 16 Nisan 2017
  • Bu karışım Zayıflamanıza Tiroidinizi Düzenlemeye ve Enfeksiyonlara Karşı Bağışıklığınızı Güçlendirmeye ve 10’larca hastalığa şifa kaynağı ! için yorumlar kapalı
  • 4.435 kez görüntülendi.
Bu karışım Zayıflamanıza Tiroidinizi Düzenlemeye ve Enfeksiyonlara Karşı Bağışıklığınızı Güçlendirmeye ve 10’larca hastalığa şifa kaynağı !

Bu içecek tiroid hormonlarınızı düzenler ve metabolizmanızı hızlandıracaktır. Ekstra kilo vermenize ve sindiriminizi arttıracaktır. Bu karışım vitamin bakımından zengindir ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Çok sayıda hastalık ve iltihaptan vücudunuzu koruyacak!

Hipotiroidizm, tiroid bezimizin yeterli miktarda hormon üretmediği bir durumdur. Tiroid hormonları yağ ve karbonhidratı metabolize etmekten sorumludur; Bunlar solunum, kolesterol seviyeleri, kalp fonksiyonu, vücut ısısı, beyin fonksiyonları vb. Düzenliyor. Hipotiroidizm obezite, kalp rahatsızlıkları, çiftler arasında cinsel sorunlar ve eklem ağrısı gibi ciddi sorunlara yol açabilir.


Hipotiroidizm belirtileri:

Kuru cilt
Saç dökülmesi
Kilo almak
Zayıflık
Yorgunluk
Kas krampları
Depresyon
Sinirlilik
Kabızlık
Soğuğa karşı dayanıksızlık
Hafıza kaybı
Azalan cinsel istek
Bu karışımı elde etmek için aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacaktır

1 su bardağı kızılcık suyu
Yarım çay kaşığı tarçını
¼ çay kaşığı kuru zencefil
1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı
1 çorba kaşığı portakal suyu
1 çay kaşığı limon suyu

Hazırlanışı :
Öncelikle 2 bardak suyu kaynatın, sonra kızılcık suyu, tarçın, zencefil ve hindistan cevizini ekleyin ve iyice karıştırın.
Ateşten alıp 20 dakika bekletin. Ardından portakal ve limon suyunu ekleyip afiyetle içebilirsiniz.
Bu içecek tiroid hormonlarınızı düzenler ve metabolizmanızı hızlandıracaktır. Ekstra kilo vermenize ve sindiriminizi arttıracaktır.
Bu karışım vitamin bakımından zengindir ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Çok sayıda hastalık ve iltihaptan vücudunuzu koruyacaktır.
Tüm tiroid hastalarının faydalanması için bir kez paylaşalım.

Yandex.Metrica