Cüneyt Arkın’ın Bir De Yıllardır Görmediği Kızı Ortaya Çıktı

  • 09 Ocak 2022
  • Cüneyt Arkın’ın Bir De Yıllardır Görmediği Kızı Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
  • 728 kez görüntülendi.

Cüneyt Arkın’ın Bir De Yıllardır Görmediği Kızı Ortaya Çıktı

Usta oyuncu bir zamanlar savaş sahneleri ve dövüş sahneleri ile hafızalara kazınmıştı. Özel hayatı ile pek bilinmeyen ünlü sanatçının uzun yıllardır görmediği kızı ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu Cüneyt Arkın, aslında mesleği farklı olmasına rağmen kariyerine oyunculukla devam etti ve bir döneme damgasını vurdu. Usta oyuncu hakkında bilinmeyen bir gerçek daha ortaya çıktı. Detaylar haberimizin devamında.

USTA OYUNCUNUN HİÇ BİLİNMEYEN KIZI Türk sinemasına adını altın harflerle yazdıran, atı ve kılıcıyla bir döneme damga vuran usta oyuncu Cüneyt Arkın, özel hayatıyla pek konuşulmaktan hoşlanmıyordu.

Herkes, Cüneyt Arkın’ın Murat ve Kaan adındaki oğulları olduğunu biliyordu. Ancak usta oyuncunun bir de kızı varmış. Ünlü oyuncunun yıllardır sadece Murat ve Kaan adında iki oğlu olduğu biliniyor. Murat Arkın’da babası gibi oyunculuk yapmaktadır. Fakat Arkın’ın birde hiç bilmediğimiz bir kızı olduğu ortaya çıktı. İşte Cüneyt Arkın’ın yıllardır görmediği kızı Filiz…Sinema ve dizilerden tanıdığımız usta oyuncunun özel hayatı ile ilgili bir gerçek ortaya çıktı.

Yandex.Metrica