Deniz Seki: Hülya Avşar’a laf söyleyenin ayağını ısırırım!

  • 24 Aralık 2021
  • Deniz Seki: Hülya Avşar’a laf söyleyenin ayağını ısırırım! için yorumlar kapalı
  • 734 kez görüntülendi.

Deniz Seki: Hülya Avşar’a laf söyleyenin ayağını ısırırım!

Türkiye’de yaşanan ekonomik kriz hakkında açıklamalarda bulunan Hülya Avşar’ın, “Mutlaka bu tür günleri ve bu zamanları öngörüp, biraz daha farklı yaşam çizmek lazım.

Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız. ‘Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz?’ falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bu günleri de kolay atlatacağız” sözleri tartışma yaratmıştı. Bu açıklamasının ardından eleştiri oklarının hedefi olan Avşar’a destek veren Deniz Seki, “Ona laf yok. O çok özel bir kadın. Ona laf söyleyenin ayağını ısırırım!” dedi

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre; Bu yıl üçüncü kez düzenlenen ve kız çocuklarının eğitimine dikkat çeken Altın Taç Ödül Töreni, önceki akşam Baltalimanı’ndaki bir mekanda gerçekleştirildi. Gökay Kalaylıoğlu ve Banu Noyan’ın sunduğu gecede Ersan Erdura, Çiğdem Tunç, Cem Özer ve Deniz Seki ise Onur Ödülü aldı.

Gece sonunda basın mensublarının sorularını yanıtlayan Seki, “Çok güzel bir gece olmuş. Bana da Onur Ödülü layık görülmüş.” ifadelerini kullandı.


“ONA LAF SÖYLEYENİN AYAĞINI ISIRIRIM!”
Deniz Seki’ye muhabirler, Türkiye’nin ekonomik gidişatıyla ilgili, “Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız. ‘Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz?’ falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bu günleri de kolay atlatacağız” açıklamasını yaparak tepki çeken Hülya Avşar’la alakalı sorular yöneltti.
Konuyla ilgili açıklama yapan ve Avşar’a destek veren ünlü şarkıcı, “Ona laf yok. O çok özel bir kadın. Ona laf söyleyenin ayağını ısırırım!” şeklinde konuştu.
NE OLMUŞTU?
Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar’a (58) üç gün önce, “Ekonominin sanatçılara nasıl yansıması oluyor?” şeklinde bir soru yöneltilmişti. Avşar’ın Türkiye’nin ekonomik gidişatıyla ilgili yaptığı yorum sosyal medyada gündem olmuştu.
“AYAĞIMIZI YORGANIMIZA GÖRE UZATMALIYIZ”
Hülya Avşar, konuyla ilgili, “Ekonomik krizin herkese ve her kesime mutlaka yansıması oluyor. Benim bildiğim bir tek şey var. Türkiye’de hatta şimdiki duruma göre dünyada eğer hayattaysan, mutlaka bu tür günleri, bu zamanları öngörüp biraz daha farklı yaşam çizmek lazım. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız. ‘Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz?’ falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bu günler de biraz kolay atlatılacak. Biraz bizim bu işi, insanlar olarak bireysel halletmemiz gerekir diye düşünüyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

HÜLYA AVŞAR’A TEPKİ
Avşar’ın bu sözleri sosyal medyada eleştiri toplamıştı. İşte o tepkilerden birkaçı;
* Sayın Hülya Avşar; lüks hayatınızla sizleri izliyoruz. Ünlü restoranlarda yemek yiyip, gariban halka, ‘Gerekirse simit yeriz’ demek kolay. Tok açın halinden ne anlar ki? Millet artık sabahları simit bile yemiyor boşuna para harcamamak için. Size hava hoş. Sizin tuzunuz kuru…
* Gerekirse simit yenilecekmiş. Simit 3,5 lira. Bireysel halledecekmiş insanlar sorunlarını… Geçtim gıdayı; ilaç fiyatlarından, milyonlarca işsizden, doğalgaz, elektrik faturalarından haberin var mı Hülya Avşar? Dalga mı geçiyorsun açlıkla, yoksullukla?

* Hülya Avşar, simidi 50 kuruş, bizi de martı zannediyor olmalı…
* Gerekirse simit yiyecekmişiz… Simit ile ekmeğin fiyatı aynı, Hülya Avşar’a duyurulur.
* Hülya Avşar bile çıkıp, ekonomi konuşuyorsa vay halimize!
“ZENGİNLİK KADAR KÖTÜ BİR ŞEY OLAMAZ” DEMİŞTİ
Öte yandan ünlü isim, daha önce zenginlik hakkında konuşmuştu. Hülya Avşar, “Bu kadar zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz. Bu nedir böyle, her şeyi alabilmek! Hayatta her şeye şüpheli gezersin. Sevgilin, ‘Seni seviyorum’ dese inanamazsın. Hayatta bir şeye özlem duymak gerek.” demişti.

Yandex.Metrica