Fahriye Evcen değiştirmek istediği huyunu açıkladı

  • 16 Ocak 2022
  • Fahriye Evcen değiştirmek istediği huyunu açıkladı için yorumlar kapalı
  • 969 kez görüntülendi.
Fahriye Evcen değiştirmek istediği huyunu açıkladı

Fahriye Evcen değiştirmek istediği huyunu açıkladı

Burak Özçivit ile mutlu bir evlilik süren Fahriye Evcen, şu sıralar ‘Alparslan Büyük Selçuklu’ isimli diziyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Fahriye Evcen son olarak verdiği röportajda özel hayatında bilinmeyenleri anlattı.

‘Alparslan Büyük Selçuklu’ dizisinin ‘Akça Hatun’u Fahriye Evcen, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımlarla takipçileriyle iletişim kuruyor.

Başarılı oyunculuk performansının yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Fahriye Evcen, özel hayatıyla ilgili merak edilenleri anlattı.

Fahriye Evcen kendisine yöneltilen, “Hayat sana şimdiye kadar ne öğretti?” sorusuna şu yanıtı verdi, “Hayatın öğrettiği çok şey var, bunu böyle bir cümleye paketlemek çok zor.

Ama bütün detayları bir kenara bırakacak olsam, şöyle bir gözümü kapatıp genel resme baktığımda, yaşamda en önemli olgunun sevgi ve sevginin gücü olduğunu gördüm. Bizi besleyen, var eden, güçlendiren yegâne şeyin sevgi olduğuna inanıyorum.

Dünyayı düzene sokacak olan en üst prensip de sevgi bence. Hayat bir armoni veya melodiyse, esas nota kesinlikle sevgi. Bu metaforu çok severim.”

Fahriye Evcen, “Kırmızı çizgilerin nelerdir? Neler seni çileden çıkarır? Sorusuna ise, “Kendini savunmakta zorluk yaşayan, yardıma ihtiyaç duyan birine yapılan haksızlığa tahammül edemem ve müdahale ederim” yanıtını verdi.

Öte yandan Fahriye Evcen, çok detaycı olduğunu ve bu huyunu değiştirmek istediğini en azından törpülemeye çalıştığını belirtti.

Fahriye Evcen en büyük üzüntüsünü ise şu sözlerle dile getirdi, “Hayat denen bir gerçek var, hayatın içinde acı-tatlı her şey bulunuyor. Mesela yaklaşık iki sene önce babamı kaybettim, bu benim için çok büyük bir kayıp ve acıydı.”

Yandex.Metrica