Fahriye Evcen ve Burak Özçivit iki yılda 15 bakıcı değiştirdi!

  • 08 Ekim 2021
  • Fahriye Evcen ve Burak Özçivit iki yılda 15 bakıcı değiştirdi! için yorumlar kapalı
  • 3.885 kez görüntülendi.

Burak Özçivit, ‘Kuruluş Osman’ın yeni sezonuyla ekranlarda olacak. Eşi Fahriye Evcen ise uzun bir aradan sonra ‘Alparslan’ adlı diziyle setlere dönüyor. Burak Özçivit, önceki gün Etiler’de görüntülendi. Ünlü oyuncuya, TRT 1’in dönem dizisi ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’ ile ekranlara dönmeye hazırlanan eşi Fahriye Evcen hakkında çıkan ‘dadı krizi’ haberleri soruldu.

Kendisine rakip olacak olan eşi Fahriye Evcen’in projesi sorulunca Özçivit, “Bizim dizi yarın ilk bölümüyle ekranlara gelecek. Fahriye’nin projesini de merak etmiyor değilim. Ortaya nasıl bir iş çıkacak merak ediyorum” dedi.

FAHRİYE’YE SORUN’
Dadı kriziyle ilgili çıkan haberlerin hatırlatılması üzerine yakışıklı oyuncu, “O işlerle Fahriye ilgileniyor doğrusu ona sormanız daha sağlıklı olur” şeklinde konuştu.
‘BU SORUYU GEÇELİM LÜTFEN’
Ekranlardan kazandığını kazancı yaptığı yatırımlar ile değerlendiren Özçivit, “Bu tarz şeyleri konuşmaktan pek hoşlanmıyorum. Bu soruyu geçelim lütfen” ifadelerini kullandı.
Fahriye Evcen’in bir türlü dadı beğenmediği, Nisan 2021’de iki yaşına giren oğlu Karan Özçivit için iki yılda toplam 15 dadı değiştirdiği iddia edilmişti.
Yoğun bir çekim temposuna giren oyuncu çiftin, geçtiğimiz aylarda bin dolar (yaklaşık 9 bin TL) maaşla ikinci bir dadı tutmaya karar verdiği belirtilmişti.
Yeni dizisinde, Selçuklu döneminde yaşayan Akça Hatun’u canlandıracak olan Evcen, at binme ve kılıç eğitimi de almıştı. Güzel oyuncu, geçtiğimiz hafta sette çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu.
Kurt köpekleriyle poz veren Evcen, paylaşımına, “Akça ve kurtları. Biraz iyi anlaşıyorlar” notunu düşmüştü. Bir çocuk annesi oyuncunun paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

Yandex.Metrica