Faik Öztürk sarışın kadınla sarmaş dolaş…. Safiye Soyman’a büyük şok!

  • 22 Mart 2022
  • Faik Öztürk sarışın kadınla sarmaş dolaş…. Safiye Soyman’a büyük şok! için yorumlar kapalı
  • 775 kez görüntülendi.
Faik Öztürk sarışın kadınla sarmaş dolaş…. Safiye Soyman’a büyük şok!

Faik Öztürk sarışın kadınla sarmaş dolaş…. Safiye Soyman’a büyük şok!

Çok uzun yıllardır birlikte olan Safiye Soyman ile Faik Öztürk’ün aşkını derinden sarsacak bir iddia ortaya atıldı. Faik Öztürk’ün sarışın kadınla samimi görüntüleri ortaya çıktı. Söylemezsem Olmaz’ın iddiasına göre Safiye Soyman’ın sevgilisi Faik Öztürk gece boyunca sarışın kadınla samimi anlar geçirdi. İşte olayın ayrıntıları…

Magazin gündemi son dakika olay ile çalkalandı: Söylemezsem Olmaz’ın iddiasına göre Safiye Soyman’ın sevgilisi Faik Öztürk sarışın bir kadınla yakalandı.

Gece boyunca sarışın kadınla samimi anlar geçiren Öztürk ise yayına bağlanarak Bircan Bali ve Seren Serengil’i kızdıran sözler söyledi.

Faik Öztürk canlı yayına bağlanıp “Benden bunları çekip muhabir para istedi. Ben kadını tanımam etmem kadını da onlar ayarlamış zaten sonra geldiler benden para istiyorlar.”

“Mesajları bile var. Beyaz TV muhabiri kadına ‘Geçerken sarıl öp’ demiş. Mesajı var. Kadın bana söyledi” iddiasında bulundu.

Safiye Soyman’ın sevgilisi Faik Öztürk’ün sözleri Bali’yi kızdırdı. Bircan Bali “Bizi itham ediyorsunuz, bize mesajları gönderin” diyerek sinirlendi.

Safiye Soyman’ın uzun yıllardır birlikte olduğu ve yanından hiç ayırmadığı, birlikte programlar yaptığı hayat arkadaşı Faik Öztürk’in görüntüleri hakkında ne diyeceği merak konusu oldu.

KAYNAK: posta.com.tr

Yandex.Metrica