İnci Şen, Şener Şen’in Kardeşi mi?

  • 25 Ağustos 2021
  • İnci Şen, Şener Şen’in Kardeşi mi? için yorumlar kapalı
  • 3.664 kez görüntülendi.

Türk sinemasının efsane isimlerinden olan şener şen’in kız kardeşi de kendisi gibi oyuncu çıktı. ünlü oyuncunun kardeşinin, atv ekranlarının sevilen dizisi hercai’de rol aldığı öğrenildi. Türk sinemasının efsane isimlerinden birisi olan Şener Şen’in kız kardeşi de kendisi gibi ünlü bir oyuncu çıktı. Ünlü oyuncunun kardeşinin, Atv ekranlarının sevilen dizilerinden olan Hercai isimli dizide rol aldığı öğrenildi.
Aslanbey ile Şadoğlu aileleri arasındaki çekişmeyi konu alan söz konusu dizi usta oyuncu kadrosu ile ve sürükleyici öyküsüyle büyük bir başarı elde etti. Söz konusu dizideki bir isim ise gerçek kimliğinin öğrenilmesiyle dizinin hayranlarında büyük bir şaşkınlık yarattı. Ayda Aksel, Serhat Tulumer gibi usta isimlerin de yer aldığı dizide Şener Şen’in kardeşinin de rol aldığı ortaya çıkmış durumda. Şadoğlu ailesinin sevilen yardımcılarından olan Nigar Katarcı karakterine hayat veren İnci Şen’in Türk sinemasının usta oyuncularından birisi olan Şener Şen’in kardeşi olduğu öğrenildi. İşte ünlü oyuncu Şener Şen’in kardeşi İnci Şen…

Şener Şen’in kız kardeşi de kendisi gibi ünlü bir oyuncu çıktı. Ünlü oyuncunun kardeşinin, Atv ekranlarının sevilen dizilerinden olan Hercai isimli dizide rol aldığı öğrenildi. Söz konusu dizideki bir isim ise gerçek kimliğinin öğrenilmesiyle dizinin hayranlarında büyük bir şaşkınlık yarattı. Şener Şen’in kardeşinin de rol aldığı ortaya çıkmış durumda.
Nigar Katarcı karakterine hayat veren İnci Şen’in Şener Şen’in kardeşi olduğu öğrenildi.
Türk sinemasının efsane isimlerinden olan şener şen’in kız kardeşi de kendisi gibi oyuncu çıktı. ünlü oyuncunun kardeşinin, atv ekranlarının sevilen dizisi hercai’de rol aldığı öğrenildi.

Yandex.Metrica