İrem Derici: Evlenmeyeceğim

  • 16 Mart 2022
  • İrem Derici: Evlenmeyeceğim için yorumlar kapalı
  • 730 kez görüntülendi.

İrem Derici: Evlenmeyeceğim

İrem Derici, Cem Belevi ile yaz aşkı yaşamış, ocak ayında ilişkiye ikinci bir şans tanımıştı. Derici kendisine yöneltilen evlilik sorusuna “Evlenmeyeceğim. Seda ablam bizim için de evlendi.” şeklinde cevap verdi.

Derici önceki gün yaptığı açıklamada “Ev ve sahne dışında bir şey yaptığım yok. Cem’le sürekli beraberiz” dedi. 2014-2016 arası radyocu Rıza Esendemir ile evli kalan Derici’ye mayısta 7’nci kez nikah masasına oturmaya hazırlanan Seda Sayan hatırlatıldı.

Ardından “Sizi ne zaman evlendiriyoruz?” sorusu geldi. Sinirlenen İrem Derici “Evlenmeyeceğim. Seda ablam bizim için de evlendi. Düğün dernekten nefret ediyorum. Sadece sahneye çıkmayı seviyorum, orada para kazanıyorum” dedi.

Evlenenlere altın takmaktan bıktığını ve artık daha ucuz olan gram altın alacağını söyleyen İrem Derici, Seda Sayan’ın meşhur sözlerinden alıntı yaparak “Köpek gibi çalışıp prensesler gibi yaşıyorum” dedi.

‘ÇOLUK ÇOCUK İSTEMİYORUM’
Şarkıcı, açıklamasını “Çoluk çocuk istemiyorum. Köpeğime bile zor bakıyorum. 35 yaşındayım. Gezmek istiyorum, görmek istiyorum. Bak Merve (Özbey) ikincisini yapıyor. Ben onlara agu gugu yapıyorum uzaktan, bana yetiyor” sözleriyle noktaladı.

KAYNAK: posta.com.tr

Yandex.Metrica