Kanser Hastası Kadın Mesai Arkadaşına Hastalığını Söyledi İş Arkadaşı Peruğunu Çıkarınca Gerçekler Ortaya Çıktı

  • 15 Şubat 2017
  • Kanser Hastası Kadın Mesai Arkadaşına Hastalığını Söyledi İş Arkadaşı Peruğunu Çıkarınca Gerçekler Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
  • 2.463 kez görüntülendi.
Kanser Hastası Kadın Mesai Arkadaşına Hastalığını Söyledi İş Arkadaşı Peruğunu Çıkarınca Gerçekler Ortaya Çıktı

Kanser Hastası Kadın Mesai Arkadaşına Hastalığını Söyledi İş Arkadaşı Peruğunu Çıkarınca Gerçekler Ortaya Çıktı
ki çocuk annesi ve eşinden ayrılmış olan Deanna için hayat hiç de kolay olmadı. The Coffee Bean & Tea Leaf isimli kafeteryadaki işi sayesinde çocuklarına bakıyordu.Alın teriyle kazandığı parayı çocuklarına harcıyordu. Bir gün işe yeni giren birisine işi göstermesi istendi. Ünlü kafeterya zincirlerinin CEO’suydu aslında işe yeni girme taklidi yapan kişi. Deanna’nın bundan tabii ki de haberi yoktu. CBS’in belirttiğine göre bu olay Deanna’nın hayatını değiştiren nokta oldu.

 

Ünlü televizyon programı Undercover Boss’ın bir bölümünde oynamayı kabul eden Coffee Bean & Tea Leaf’in CEO’su John Fuller, işe yeni giren birisi kılığındaydı. Deanna’nın bundan haberi yoktu.

John, yaptığı işte hiç de iyi değildi. Ancak Deanna büyük bir sabırla ve istekle John’a işi öğretmeye devam etti.

John kasada beklerken Deanna büyük bir cömertlikle müşterilere indirim kuponları dağıtıyordu.

Deanna aralarında samimiyet oluştukça John’a iki çocuk annesi olmanın zorluklarından bahsetti. Yine babasının kanserden vefat ettiğini ve kendisinde de akciğer kanseri olduğunu söyledi.

Liseyi bıraktıktan sonra Deanna bağımlı olmuştu. Coffee Bean’deki işi sayesinde hayata yeni bir başlangıç yapmıştı.

John, Deanna’ya neden liseyi bitirmek istemediğini sordu. Deanna ise çocuklara bakabilmek ve onları üniversiteye gönderebilmek için çalışmak zorunda olduğunu söyledi. İşte o sırada John kendi kimliğini açıkladı.

John, Deanna’ya 20 bin dolar para yardımı yapacağını söyledi. Hatta liseyi dışardan bitirmesine yardım edeceğini ve eğer bitirirse 10 bin dolar bonus vereceğini söyledi. Adam gerçekten de çok cömertti. Son olarak da Deanna’ya en büyük müjdeyi verdi. Çocuklarının üniversite masrafları için kendisine 40 bin dolar verecekti!

Duygu yüklü o anları hemen izleyin!

Keşke hepimizin hayatında böyle koruyucu melekler olsa! Paylaşmayı unutmayın.

Yandex.Metrica