Kansere Yakalanan Canan Ergüder’den Fotoğraflı Mesaj

  • 04 Eylül 2021
  • Kansere Yakalanan Canan Ergüder’den Fotoğraflı Mesaj için yorumlar kapalı
  • 2.506 kez görüntülendi.
Kansere Yakalanan Canan Ergüder’den Fotoğraflı Mesaj

Kariyer hayatında ki büyük sıçramayı bir zamanlar Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Güllerin Savaşı’ isimli dizi de yakalayan başarılı oyuncu 43 yaşındaki Canan Ergüder meme kanserine yakalanmıştı. Son olarak Star TV de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde Fetiş karakterine hayat veren Canan Ergüder, meme kanserine yakalanması sebebiyle diziden ayrılmıştı. Başarılı oyuncu sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yaparak sağlık durumu hakkında sevenlerini ve takipçilerini bilgilendirmeyi ihmal etmiyor. Canan Ergüder Instagram hesabında ki son paylaşımında peruk yerine bandana takmayı tercih ettiği görüldü. Canan Ergüder şu anda kemoterapi tedavisi görmektedir. Bandanayla poz veren oyuncu fotoğrafın altına “Artık biraz da böyle” diye yazdı.

Geçtiğimiz haftalarda sağlık durumu hakkında hayranlarını bilgilendiren Ergüder, annesi Rukiye Ergüder ile beraber çekindikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Fotoğrafın altına ise “Beşinci kemoterapi bitti. Her şey yolunda” notunu düştü.

Başarılı oyuncu Canan Ergüder, 2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan meslektaşı Kenan Ece ile evlenmişti. Bu evliliğinden de Demir adında bir tane oğlu bulunmaktadır. Ünlü oyuncu geçtiğimiz ay ise yeni imajıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Canan Ergüder’in dökülen saçları yerine kızıl renginde, küt kesim bir peruk kullanması hayranlarından tam not almıştı. Başarılı oyuncuya hayranları ve takipçileri tarafından beğeni ve geçmiş olsun mesajları yağdı.

Ünlü oyuncu bir arkadaşıyla çekindiği fotoğrafını paylaşarak ” “Hayatımda iyi ki var dediğim 8 koruyucu meleğimden biri. Canım Ebrum seninle normale yakın gelmek, dertleşebilmek o kadar değerliydi ki. Muhteşem bir gündü” notunu düştü.

Yandex.Metrica