Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay cephesinden kötü haber

  • 01 Nisan 2022
  • Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay cephesinden kötü haber için yorumlar kapalı
  • 738 kez görüntülendi.
Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay cephesinden kötü haber

Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay cephesinden kötü haber

Geçen hafta Mahsun Kırmızıgül’ün genç bir kadınla fotoğrafları çıkmış ve Ece Binay, tarafından evden kovulduğu iddia edilmişti. Yaşanan olay sonrası Ece Binay, sosyal medya sayfasından Kırmızıgül soy ismini sildi. Şimdi ise Ece Binay’dan yeni atak geldi.

Sinema uğruna ara verdiği müziğe 16 yıl sonra geri dönen Mahsun Kırmızıgül, son olarak ‘Bergen’ filminde ‘Acıların kadını’ lakaplı arabesk sanatçının kendi sesi yerine başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah’ın şarkıları seslendirmesine tepki göstermişti.

Ece Binay ile evli olan sanatçının, genç bir kadınla çekilmiş samimi görüntülerinin ortaya çıkmıştı. Kırmızıgül’ün, avukat eşini aldattığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Konuyla ilgili açıklama yapmayan çiftten gelen son hamle dikkat çekti. Ece Binay, Kırmızıgül soyadını sosyal medya profilinden sildi. Kızının eğitimi için Amerika’da bulunan Binay, boşanma davası açmak için apar topar Türkiye’ye döndü.

Hukuki süreci başlattığı ve boşanma dilekçesini verdiği öğrenilen Ece Binay’ın, yakın çevresine, “Evlilikler çok dikkatli yaşanılmalı. Böyle olaylara sebep verilmemeli.

Bu haberlerin çıkması bile boşanma sebebi zaten. O yüzden boşanıyorum” dediği öğrenildi.

Kızları olduğu için hassas bir süreç içinde olan ve olayın şokunu hâlâ üzerinden atamadığı söylenen Ece Binay’ın, boşanmanın bir an sonuçlanması için çabaladığı öğrenildi.

KAYNAK: .posta.com.tr

Yandex.Metrica