Müge Anlı’da inanılmaz olay: Eşinin amcasıyla kaçtı! Annesi Müge Anlı canlı yayınında bayıldı!

  • 19 Mayıs 2021
  • Müge Anlı’da inanılmaz olay: Eşinin amcasıyla kaçtı! Annesi Müge Anlı canlı yayınında bayıldı! için yorumlar kapalı
  • 1.312 kez görüntülendi.
Müge Anlı’da inanılmaz olay: Eşinin amcasıyla kaçtı! Annesi Müge Anlı canlı yayınında bayıldı!

Müge Anlı’da inanılmaz olay: Eşinin amcasıyla kaçtı! Annesi Müge Anlı canlı yayınında bayıldı!


ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te inanılmaz anlar yaşandı. 40 yaşındaki Seda Aksu’nun eşinin amcası ile kaçtığına yönelik iddialar vardı. Kayıp kadının annesi, bugünkü canlı yayında yaşananlara daha fazla dayanamadı ve bayıldı. O anlar canlı yayına böyle yansıdı. İşte milyonları şoke eden olayın son detayları

Müge Anlı’da inanılmaz anlar yaşandı. Bugünkü programda 14 gündür kendisinden haber alınamayan 40 yaşındaki Seda Aksu konusu ele alındı.

Seda Aksu’nun ailesi, 6 Mayıs’tan beri ulaşılamayan çocuklarının, eşinin amcasıyla birlikte kaçtığından şüphe ediyordu. Müge Anlı’nın ekibi de Seda Aksu ile birlikte ortadan kaybolan Emir Aksu’nun eşi Gülüş Aksu ile bir araya geldi.

Gülüş Aksu, eşinin hayatındaki kadının Seda Aksu olacağına hiç ihtimal vermediğini söyledi ve “Telefona baktığımda ikisi de aynı anda ‘durum’ paylaşmışlar ve aynı şeyi yazmışlardı paylaşımlarında.” ifadelerini kullandı.


Aksu, eşiyle daha önceki tartışmasını anlatarak, eşinin kendisine “Kardeşimin gelinini bana sevgili olarak mı tanıtacaksın? İftira mı atıyorsun bana? Ben sana öyle bir iftira atarım ki şaşarsın.” dediğini söyledi. Şüphelerini kuvvetlendiğini anlatan Aksu, o dönem elinde delil olmadığını da sözlerine ekledi.

“Bizim mutfak balkonumuz ile Seda’nın annesinin mutfağının balkonu karşı karşıya.” diyen Gülüş Aksu, bir gün şahit olduğu olayı anlattı ve “Emir elindeki çayı Seda’ya uzatıyordu. O an hiçbir şey yapamadım. Dondum kaldım.” diye konuştu.

Gülüş Aksu’nun anlattıklarına göre, 6 Mayıs’ta önce Emir Aksu taksiyle evden uzaklaştı daha sonra ise Seda Aksu ortadan kayboldu. Aile üyeleri de ikilinin birlikte kaçtıklarını fark etmiş oldu. Gülüş Aksu, o günün sabahını da şöyle anlattı:

“Kalktım ki yatakta yok. Biçer için Tokat’a gittiğini söylediği bir mesaj atmış bana. Oradan da Malatya’ya geçeceğim, sakın beni aramayın.” yazmış. Önce Seda’yı aradım. Telefonuna ulaşılamıyordu. O anda Hayati ağabeyim aradı, Seda’nın eşi. “Emir nerede?” diye sordu. Tokat’a gittiğini söyleyince “Emir Tokat’a gitmiyor. Emir ve Seda ikisi birlikte gidiyorlar.” dedi.

Öte yandan, programda kızı ile kaçtığı düşünülen Emir Aksu’nun fotoğrafı ekranlara getirilince anne Arzu Mercan fenalaştı. Ayağa kalkan ve nefes almaya çalışan talihsiz kadın bir anda yere yığıldı.

Yandex.Metrica