Murat Yıldırım: Iman’a ikinci görüşümde evlenme teklif ettim

  • 23 Kasım 2021
  • Murat Yıldırım: Iman’a ikinci görüşümde evlenme teklif ettim için yorumlar kapalı
  • 765 kez görüntülendi.
Murat Yıldırım: Iman’a ikinci görüşümde evlenme teklif ettim

Murat Yıldırım: Iman’a ikinci görüşümde evlenme teklif ettim

Kimi tek taş yüzüğü kese kağıdının içine koydu, kimi yollarına gül döktü, kimi de buzulun üstünde kalbinden geçenleri söyledi. Bu evliliklerin bazıları çoktan bitti ama bu teklifler hafızalardan hiç silinmedi.

Hürriyet Hafta Sonu eklerinde ses getiren söyleşilere imza atan Hakan Gence’nin Hürriyet YouTube’daki ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programına bu hafta Murat Yıldırım konuk oldu. Ünlü oyuncu, 2016 yılında evlendiği eşi Iman Elbani’ye olan aşkını anlattı: “Iman’a ikinci görüşümde evlenme teklif ettim. Bu anlatılacak bir şey değil. Yaşarsın, hissedersin, yıllarca tanıyor gibi sohbet edersin… Benim de hayatımda bir kere oldu.”

SINIRLARIM YOKTUR
Hiç sınırları olmadığını da sözlerine ekleyen Murat Yıldırım, “İstanbul’a geldiğimde 18 yaşındaydım. 35 yaşına kadar çılgınlıklarla geçti hayatım. Ama zamanla insan duruluyor. Kendi hayatımda hiç sınırlarım yoktur. Canım ne isterse onu yaparım” diye konuştu.

İş dışında kendi kabuğunda olmayı tercih ettiğini belirten Yıldırım, “Film ya da dizi sürecinde değilsem kendi kabuğuma çekilmeyi seviyorum. Unutuyorum her şeyi, organik yaşamaya devam ediyorum” dedi.

Yandex.Metrica