Oğuzhan Koç ile ilişkisini sonlandıran Demet Özdemir mini şortuyla poz verdi

  • 18 Ocak 2022
  • Oğuzhan Koç ile ilişkisini sonlandıran Demet Özdemir mini şortuyla poz verdi için yorumlar kapalı
  • 1.043 kez görüntülendi.
Oğuzhan Koç ile ilişkisini sonlandıran Demet Özdemir mini şortuyla poz verdi

Oğuzhan Koç ile ilişkisini sonlandıran Demet Özdemir mini şortuyla poz verdi

Geçtiğimiz hafta uzun süredir aşk yaşadığı Oğuzhan Koç ile yollarını ayıran Demet Özdemir, ayrılık sonrası hiçbir açıklama yapmamıştı. Aşk hayatıyla ilgili sessizliğini koruyan Demet Özdemir, Instagram sayfasından paylaştığı mini şortuyla dikkat çekti.

Instagram sayfası üzerinden yaptığı paylaşımlarla sık sık takipçileriyle iletişim kuran Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ilişkisi 2021 senesinin yaz ayına damga vurmuştu.

Birlikte tatil yapan ikili basın mensuplarını tarafından objektiflere kaydedilmişti.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ilişkisine nazar değdi ve ikili Instagram sayfalarında olan mutluluk karelerini silerek birbirlerini takipten çıktı.

Yaşanan bu olayın ardından Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç cephesinden sözlü ve yazılı bir açıklama gelmedi.

Demet Özdemir şimdi ise siyah mini şortuyla olduğu bir karesini sosyal medya sayfasından takipçilerinin beğenisine sundu.

Demet Özdemir paylaştığı fotoğrafına ise siyah kalp emojisi koymakla yetindi.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, hakkında geçtiğimiz aylarda bomba bir iddia ortaya atılmıştı. İtalyan, basınına göre Demet Özdemir ve Oğuz Koç aşkı sadece reklamdan ibaret.

Torresette adlı internet sitesinde yer alan haberde Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç hakkında kafa karıştıran bir iddia ortaya atıldı.

Demet Özdemir’in Oğuzhan Koç’un kariyerindeki durgunluğa son vermek için şarkıcıya yardım ettiği ve sahte bir ilişkiyi kabul ettiği iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Öte yandan Oğuzhan Koç’un, sosyal medya sayfasını güçlendirmek için para ile takipçi satın aldığı da iddia edildi.

Demet Özdemir’in bu anlaşmadan nasıl karlı çıktığını da aktaran İtalyan basını, Oğuzhan Koç ile Ilıcalı’nın dostluğunu öne sürdü.

Demet Özdemir, son olarak ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisinde yer almış ve dizi Acun Ilıcalı’nın kanalı olan TV8’de yayınlanmış ve büyük ilgi görmüştü.

Çıkan bu iddiaların ardından Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, dedikoduları yalanlamıştı.

Yandex.Metrica