“Öyle Bir Geçer ki”nin Osman’ı Son Hali Görenleri Şaşırttı

  • 26 Eylül 2021
  • “Öyle Bir Geçer ki”nin Osman’ı Son Hali Görenleri Şaşırttı için yorumlar kapalı
  • 1.556 kez görüntülendi.
“Öyle Bir Geçer ki”nin Osman’ı Son Hali Görenleri Şaşırttı

Öyle Bir Geçer Zaman ki… 2010-2013 yılları arasında yayınlanan ve yayınlandığı dönemde reyting rekorları kırarak ekrana damgasını vuran bir dizi. 1967 yılının İstanbul’unda başlayan bu dizi, Akarsu ailesinin hayatını anlatmaktadır. Cemile ve Ali’nin evliliği, Cemile’nin aldatıldığını öğrenmesiyle dağılmaya başlar. Sonrasında aile hem birbirleriyle hem de hayatla mücadele edecektir. Ali Kaptan, Cemile, Caroline, Mete, Osman… Hala hatırladığımız bir sürü karakter geçip gitti bu diziden. Onlara çok iyi bir şekilde hayat verenler ise şimdilerin en popüler oyuncuları. Eminiz ki Öyle Bir Geçer Zamanki’nin yeri hepsinde ayrıdır.

SON DÖNEMİN ARANAN AKTÖRLERİNDEN
Aras Bulut İynemli adını hepiniz en az bir kere duymuşsunuzdur. Dört sezondur devam eden Çukur’da sergilediği muhteşem performansına mı değinsek, yoksa 7. Koğuştaki Mucize filmiyle herkesi ağlatmasından mı? Aynı zamanda reklam yıldızı olduğunu da eklemek gerek! Son dönemin parlayan yıldızı İynemli, kendisi gibi oyuncu olan Bige Önal ile birlikte. Çiftin uzun süredir devam eden mutlu bir ilişkisi var.

HEM GÜZEL HEM BAŞARILI
Dizinin en sevilen karakterlerinden biri olan Aylin’e güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah hayat veriyordu. Kariyerine pek çok dizi ve film sığdıran Abdullah yükselişine tüm hızıyla devam ediyor. Başarılı oyuncu şu anda Masumlar Apartmanı dizinde İnci karakterini canlandırıyor.

BAŞARILARINI SÜRDÜRÜYORLAR
Bu dizide daha kimler yoktu ki? Yıldızlar geçidi gibiydi! Ayça Bingöl, Erkan Petekkaya, Salih Bademci, Tolga Güleç, Yıldız Çağrı Atiksoy, Mine Tugay… Her biri birbirinden başarılı oyuncu kadrosu. Dizinin başrol oyuncularından Ayça Bingöl, Öyle Bir Geçer Zamanki’den sonra pek çok projede yer aldı. Bingöl, performanslarıyla pek çok ödüle layık görüldü.

Tecrübeli oyuncu Erkan Petekkaya, son olarak Kırmızı Oda’ya konuk oldu ve orada canlandırdığı ‘’Delikanlı Sadi’’ karakteriyle seyirciden tam not aldı. Salih Bademci, Tolga Güleç, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Mine Tugay, Nilperi Şahinkaya da dizilerde rol almaya devam ediyor ve karakterlerine başarıyla hayat veriyorlar. Dizinin oyuncuları şimdi ne halde, neler yapıyor? Ayrıntılı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız, buyurun galerimize…

Yandex.Metrica