‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin ‘Osman’ı Emir Berke Zincidi’nin şaşırtan değişimi!

  • 21 Ocak 2022
  • ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin ‘Osman’ı Emir Berke Zincidi’nin şaşırtan değişimi! için yorumlar kapalı
  • 690 kez görüntülendi.

‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin ‘Osman’ı Emir Berke Zincidi’nin şaşırtan değişimi!

Bir döneme damga vuran ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ adlı dizide canlandırdığı ‘Osman’ karakteriyle yıldızı parlayan Emir Berke Zincidi, artık genç bir delikanlı oldu…

Oyuncu Emir Berke Zincidi, başrollerinde; Ayça Bingöl, Erkan Petekkaya, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Wilma Elles, Mete Horozoğlu, Meral Çetinkaya ve Nilperi Şahinkaya gibi ünlü isimlerin yer aldığı ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde ‘Osman’ karakterini canlandırmıştı.

2010-2013 yılları arasında ekrana gelen dizide sergilediği performansıyla adından söz ettiren Zincidi’nin değişimi, sosyal medyada çok konuşuldu.


“HİÇ BÜYÜMEZ ZANNEDİYORDUM”
Önceki gün çekildiği bu kareyi takipçileriyle paylaşan Emir Berke Zincidi’nin fotoğrafı kısa sürede yoğun ilgi gördü. Zincidi’ye, “Şaka gibi! Hiç büyümez zannediyordum.” yorumları yapıldı.

Artık genç bir delikanlı olan 16 yaşındaki oyuncu, özel bir okulda 10. sınıfa gidiyor.
O DİZİDE 5 YAŞINDAYDI!
Öte yandan Emir Berke Zincidi, bir döneme damgasını vuran ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde rol aldığında 5 yaşındaydı.

Zincidi, daha sonra ‘Küçük Ağa’, ‘İkizler Memo’, ‘Bir Deniz Hikayesi’, ‘Hititya: Madalyonun Sırrı’ ve ‘Mu Tiya Mu’ gibi yapımlarda yer aldı.

Yandex.Metrica