Seda Sayan ve Çağlar Ökten hakkında şoke eden iddia… Lara Şehiroğlu detayı!

  • 18 Mart 2022
  • Seda Sayan ve Çağlar Ökten hakkında şoke eden iddia… Lara Şehiroğlu detayı! için yorumlar kapalı
  • 1.184 kez görüntülendi.

Seda Sayan ve Çağlar Ökten hakkında şoke eden iddia… Lara Şehiroğlu detayı!

Seda Sayan ve evlilik hazırlığı yapığı Çağlar Ökten hakkında şoke eden iddialar ortaya atıldı.

Gözler mayıs ayında nikah masasına oturmaya hazırlanan ikiliye çevrildi.

Seda Sayan’ın yeni sevgilisi ve müstakbel eşi Çağlar Ökten’in 3 ay öncesine kadar Lara Şehiroğlu’yla 4 yıldır devam eden ve evlilik planları yaptığı bir ilişkisi olduğu ortaya çıktı.
İddiaya göre; Sayan, vokalistliğini yapan Çağlar Ökten’e bir vaatte bulundu. Çağlar Ökten de evlilik planları yaptığı sevgilisi Lara’dan bir gecede ayrıldı.

EVLİLİK HABERLERİ ÇIKTI FOTOĞRAFLAR KALKTI

Evlilik haberleri ortaya çıkana kadar Lara Şehiroğlu eski sevgilisi Çağlar Ökten’le çekildikleri fotoğrafları sosyal medya hesabından kaldırmadı.
14 Şubat’ta Seda Sayan’a evlilik teklifi eden Çağlar Ökten nikah tarihini duyurunca Şehiroğlu bütün fotoğrafları Instagram hesabından hızlıca sildi.

Çıkan iddiaların ardından gözler Seda Sayan ve Çağlar Ökten’e çevrildi. İkiliden henüz bir açıklama gelmedi.
Çağlar Ökten ve 4 yıl birliktelik yaşadığı Lara Şehiroğlu evlilik hazırlığı yapıyordu…
DÜĞÜN MAYISTA
Ünlü sanatçı Seda Sayan yedinci kez nikah masasına oturuyor. Canlı yayında sevgilisi Çağlar Ökten’den evlilik teklifi aldığını ’14 Şubat’ta evlilik teklifi aldım. Bu teklife cevabım ne oldu, merak eden var mı? İnşallah sonsuza kadar evet.’ sözleriyle duyuran Seda Sayan düğünü tarihini açıkladı.
İşte Seda Sayan’ın açıklamalarından satır başları…
* Siz sinyali kaçırdınız. Bana ‘aşk defterini kapadınız mı?’ diye sordular. Ben de ‘Kim, neden? 2022’den büyük sürpriz bekliyorum’ dedim. Evliliğe Çağlar beni ikna etmedi ben Çağlar’ı ikna ettim. (gülüyor)

* Güzel bir enerji var aramızda, karşılıklı oldu. İstediğimiz buydu çok güvendik…
* Beklemediğim anda Sevgililer Günü’nde hem şaşırttı hem de çok duygulandırdı. O kadar güvenimi kazandı ki sonsuza kadar evet.

DÜĞÜN MAYIS’TA OLACAK
* O gün evlilik teklifi beklemiyordum, onu dinlemeye gitmiştim. Gece bitti herkes gitti, dostlarımız kaldı sadece! O gün aslında büyük telaş yaşanmış, yüzük ölçüler falan… Gecenin ilerleyen vaktinde Çağlar yüzüğü çıkarıp o kadar güzel teklif etti ki çok duygulandım. Konuşması çok güzeldi.
* Birbirimizi seçtiğimiz için evliliğe hazırdım ama o an beklemiyordum.
* Temmuz’da evlenmeyi düşünüyorduk, öne çektik Mayıs’ta nikah masasındayız.
* Yurtdışında konsoloslukta evleneceğiz. Gerisini söylemiyoruz sürpriz olsun.
ÇAĞLAR’I ARAŞTIRMADIM
‘Daha önce sevgilinizin GBT’sine bakın’ diye kadınları uyaran Seda Sayan, evlilik hazırlığı yaptığı Çağlar Ökten’i araştırmadığını söyledi: ‘Çağlar’ın GBT’sine bakmadım o kadar temiz ki araştırmaya gerek yok, kendimi çok şanslı hissediyorum.’

YAŞ FARKI ÖNEMLİ DEĞİL
59 yaşındaki Sayan, sevgilisiyle arasındaki 25 yaş farkı sorulunca şu cevabı verdi: ‘Yaş farkına takılanlara söylüyorum biz takılmıyoruz onlar da takılmasın… Sevginin, aşkın yaşı rakamları olmaz. ‘Akıl yaşta değil baştadır.’ Benim karşımda saygı duyduğum bir erkek var. Başkalarının 70 sevgilisi vardır konuşulmaz sen gidersin 6 evlilik yaparsın konuşulur bunlar bizim umurumuzda değil.’
EVLİLİK SÖZLEŞMESİ YAPTI MI?

Gayrimenkul zengini olan ünlü sunucu ‘Evlilik sözleşmesi yaptınız mı?’ sorusunu ‘Ben bugüne kadar evlilik sözleşmesi yaptım ama Çağlar’la böyle bir şey yapma durumu yok. Çok güveniyorum kendisine.’ sözleriyle cevapladı.
“EVLENECEK ZAMAN TAM BU ZAMANMIŞ”
Sayan, geçtiğimiz haftalarda verdiği bir röportajda, “Çocuğumun babası hariç geri kalan evliliklerimi saymıyorum. Evlenecek zaman tam bu zamanmış. Daha dinginleştim, şimdi yanımda biri olsun isterdim” demişti.
Ünlü şarkıcı, 1990 yılında Sinan Engin’le dünya evine girmiş, aynı yıl Oğulcan adında bir oğlu dünyaya gelmişti. Eski futbolcu ile Seda Sayan, 1995’te boşanma kararı almıştı.

EVLİLİKLERİYLE GÜNDEMDE!
59 yaşındaki Seda Sayan altı kez nikah masasına oturdu. 1987’de Sarıyerli futbolcu Rıdvan Kılıç’la gizli bir evlilik yaptı.
Altı yıl süren beraberlik sonunda gelen bu evlilik, yine gizli bir şekilde ve altı ayda bitti.
BÜYÜK AŞK 5 YILDA BİTTİ
İkinci evliliğini 1990’da Beşiktaş’ın eski futbolcularından Sinan Engin’le yapan Sayan eşinin izin vermemesi üzerine sahne çalışmalarını bıraktı.
Bu evlilikten Oğulcan isminde bir oğlu dünyaya geldi. 1995 yılında bu evlilik de bitti.

TRAFİKTE KARŞILAŞTI EVLENDİ!
Sayan, kurye Soner Yapcacık ile sürpriz bir evlilik yaptı. Eylül 1998’de evlenip, Ocak 1999’da boşandı.
Sayan ile Yapcacık’ın evliliği de benzerine filmlerde rastlanacak türden. Çift, trafikte kırmızı ışık yanınca tanıştı. Yapcacık, Sayan’ın yayına gidip “Sizin hayranınızım” dedi. Bu cümleyle başlayan arkadaşlıkları nikah masasına kadar uzandı. Düğün de damadın köyünde yapıldı.

Dördüncü evliliğini Tuncay Kıratlı ile yapan Seda Sayan nisan 2000’de evlendi ve 2001’de boşandı.
Sayan, daha sonra Gökhan Şükür ile evlendi. Ama o bu evlilik de uzun süreli olmadı.
Seda Sayan ve Çağlar Ökten hakkında şoke eden iddia… Lara Şehiroğlu detayı
Bir ara Mahsun Kırmızıgül ile üç yıl birlikte oldu ama bu ilişki evliliğe gitmedi.
Sayan, bir dönem de Nihat Doğan ile yaşadığı aşk nedeniyle Magazin gündeminin ilk sıralarında yer almıştı.
Seda Sayan son evliliğini Onur Şan ile gerçekleştirdi, bu evlilik de ayrılıkla sonuçlandı.

Yandex.Metrica