Seda Sayan ve Çağlar Ökten ilişkisiyle alakalı şaşırtan iddia

  • 17 Mart 2022
  • Seda Sayan ve Çağlar Ökten ilişkisiyle alakalı şaşırtan iddia için yorumlar kapalı
  • 873 kez görüntülendi.
Seda Sayan ve Çağlar Ökten ilişkisiyle alakalı şaşırtan iddia

Seda Sayan ve Çağlar Ökten ilişkisiyle alakalı şaşırtan iddia

Seda Sayan, geçtiğimiz gün Sabahın Sultanı Seda Sayan isimli programın canlı yayınında Çağlar Ökten’den evlilik teklifi aldığını duyurmuştu. Şimdi ise Seda Sayan ve Çağlar Ökten, hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı.

 

Seda Sayan’ın yeni sevgilisi ve müstakbel eşi Çağlar Ökten’in 3 ay öncesine kadar Lara Şehiroğlu’yla 4 yıldır devam eden ve evlilik planlarının yapıldığı bir ilişkisi vardı.

Seda Sayan, Çağlar Ökten’e “İlişkini bitirmen karşılığında sana albüm yaparım” vaadinde bulundu ve bu sebeple Çağlar Ökten evlilik planları yaptığı sevgilisi Lara’yla bir gecede ayrıldı.

Yani 4 yıllık ilişkinin Seda Sayan yüzünden bittiği iddia edildi.

Üç ay sonra da “Seda Sayan’la evleniyor” haberleri ortaya çıktı. Snob’un haberine göre, evlilik haberleri ortaya çıkana kadar Lara’nın Instagram hesabında Çağlar Ökten’le olan fotoğrafları duruyordu.

Fakat haber çıkar çıkmaz kendisi fotoğrafları hesabından hızlıca kaldırdı.

Ortaya atılan bu iddiaya Seda Sayan ve Çağlar Ökten, cephesinden nasıl bir açıklama geleceği ise merak konusu oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Seda Sayan, yeni ilişkisi için şunları söyledi: “Evlilik için Çağlar beni ikna etmedi, ben onu ikna ettim.

Aramızda güzel bir enerji var. İkimizin de istediği buydu. Birbirimize çok güvendik, güven benim için çok önemli. Hiç beklemediğim bir anda yani Sevgililer Günü’nde evlilik teklifi aldım.

Çağlar’ın hamlesi beni hep şaşırttı hem de çok duygulandırdı. O yüzden de ‘sonsuza dek evet’ dedim. 14 Şubat’ta onu izlemeye gitmiştim. Gece bitince herkes gitti. Gecenin ilerleyen vaktinde Çağlar diz çöküp evlilik teklifi etti. O an ne dediğini hatırlamıyorum.

Temmuz’da düşünüyorduk ama öne aldık. Mayıs’ta nikah masasındayız. Tam tarihini şimdi vermeyeyim. Çağlar’ın araştırılmaya ihtiyacı yok.

Çok temiz, düzgün biri. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Yurt dışında evleneceğiz, konsoloslukta. Bugüne kadar evlilik sözleşmesi yaptım ama Çağlar’la yapmama hiç gerek yok.”

Yandex.Metrica