Seda Sayan’ın tutarsızlığı şaşırttı

  • 13 Mart 2022
  • Seda Sayan’ın tutarsızlığı şaşırttı için yorumlar kapalı
  • 1.038 kez görüntülendi.
Seda Sayan’ın tutarsızlığı şaşırttı

Seda Sayan’ın tutarsızlığı şaşırttı

Seda Sayan’ın geçtiğimiz günlerde müzisyen Çağlar Ökten’den evlilik teklifi aldığı ve bu teklifi kabul edildiği iddia edilmişti. Seda Sayan, iddialar sonrası evlilik teklifini yalanlamıştı. Geçtiğimiz günlerde yaşanan bu gelişmenin ardından Seda Sayan, şimdi ise yeni bir açıklama yaptı. Seda Sayan’ın bu tutarsız davranışı kafaları karıştırdı.

Seda Sayan’ın evlilik kararı gündeme bomba gibi düştü. Seda Sayan ile birlikte sahne aldığı kendisinden 25 yaş küçük şarkıcı Çağlar Ökten arasında yakınlaşma olduğu uzun zamandır konuşuluyordu.

Çağlar Ökten’in, 14 Şubat’ta Beyoğlu’nda bulunan Süreyya Teras isimli mekanda sahne aldıktan sonra, bir anda cebindeki tektaşı çıkararak, sanatçıya evlilik teklifinde bulunduğu iddia edilmişti.

Aşk haberlerini sürekli yalanlayan Seda Sayan “Aşk yok, iş var” açıklamaları yapıyordu.
Samimi pozlar verdiği, sahnede de oldukça yakınlaştığı Çağlar Ökten’den evlilik teklifi aldığı haberleri sonrası 59 yaşındaki Seda Sayan’dan sonunda itiraf geldi.

Daha önce 6 kez evlenen Seda Sayan 7. evliliğini kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten ile yapacak. İşte Seda Sayan’ın magazin gündemine bomba gibi düşen aşk itirafı…

Geçtiğimiz günlerde TV8 ekranlarında yayınlanan magazin programına ses kaydı göndererek evlilik iddialarını yalanlayan Seda Sayan şimdi ise UçanKuş’a yaptığı açıklamada “Teklif aldığım doğru,

Çağlar daha önce 1 evlilik yapmış 11 yaşında bir oğlu var, şu an her şey yolunda gidiyor çok iyi anlaştığımız kesin, hayırlısı” ifadelerini kullandı.

Seda Sayan ilk evliliğini 26 yaşında yaptı. İlk eşinin ismi Rıdvan Kılıç’tı… Bir dönem Galatasaray’da da forma giyen eski futbolculardan Rıdvan Kılıç ile yaptığı evlilik jet hızıyla bitti. Mayıs1987’de evlenen Seda Sayan, aynı yılın Aralık ayında boşandı.

Tesadüf müdür değil midir bilinmez ama Rıdvan Kılıç’tan sonra bir başka futbolcu Seda Sayan’ın kalbini fetheder. Seda Sayan’ın fotoğraflarını gördükten sonra ona hayran kalan Sinan Engin her gece soluğu Maksim gazinosunda alır, Seda Sayan’a güller gönderir, ondan aşk şarkıları ister. 1990 yılında Sinan Engin ile evlenen Seda Sayan ikinci evliliğinden ilk kez hamile kalır.

1 sene sonra Oğulcan’ı dünyaya getiren Seda Sayan, Sinan Engin’in işi nedeniyle Ankara’ya taşınır ve sahnelere ara verir. İkilinin evlilikleri 1995 yılında son bulur. Fotoğraftaki Sayan’ın bu evlilikten olan oğlu Oğulcan…

Sinan Engin ile evliliğini bitirdikten sonra kendini işine adayan Seda Sayan, 1995’te Maksim’de yaptıkları ortak programda Mahsun Kırmızıgül ile tanıştı. Seda Sayan, Mahsun Kırmızıgül ile 3 yıl süren birlikteliğe adım attı. Prestij Müzik’in battığı dönemlerde ilişkileri de çalkantılı hale dönüşen ikili, olaylı ve medyatik bir şekilde ayrıldı.

Seda Sayan’ın hayatındaki en tuhaf evliliklerinden biri bu… Arkadaşlarıyla Etiler’de turlayan Seda Sayan’ın arabasına, kırmızı ışıkta bir motor kurye yanaşır. Motordaki genç ile göz göze geldikten sonra Seda Sayan, kuryenin motorunu sağa çekmesini ister.

Kırmızı ışık sayesinde tanışan çift, 3 dakika sonra Seda Sayan’ın, Soner Yapacık’a evlenme teklif etmesiyle mutlulukla sonlanır. 25 Ağustos 1998’de nikah kıyarlar. Damat Soner Yapacık’ın memleketi olan Karadeniz Ereğli’de gizlice evlenen ikilinin evlilikleri fazla sürmez ve kısa bir süre sonra Seda Sayan’ın bu evliliği de son bulur.

Soner Yapacık’tan boşanan Seda Sayan 2000 yılının nisan ayında sürpriz bir kararla iş insanı Tuncay Kıratlı ile evlendi. Tuncay Kıratlı’nın kuzeni olan Alp Başaran ile daha önceden nişanlanan Seda Sayan’ın bu evliliği büyük bir tepki çekmişti. Nikah masasına 4. kez oturan Seda Sayan’ın bu evliliği de çok kısa sürdü.

Seda Sayan’ın 3. futbolcu eşi olan Gökhan Şükür ile tanışması Sedat Paker sayesinde olur. Sedat Peker ile tanışmışlığı olan Gökhan Şükür, Peker’in verdiği davetlerde sık sık karşılaşır. Gökhan Şükür bir dönem Galatasaray’ın alt yapısında oynadıktan sonra Bakırköyspor’da forma giymiş, ardından birkaç takım dolaşıp futbolu bırakmıştı. Ailesinin tüm karşı çıkmalarına rağmen Seda Sayan ile gizlice nikah kıyan Gökhan Şükür, Sayan ile 13 ay evli kalabildi. Gizlice evlenen çift 2005 yılında yine gizlice boşandılar.

Seda Sayan’ın sabah programına davet ettiği ve o günden sonra mütemadiyen her hafta programına çağırdığı Nihat Doğan ile olan aşkı “reyting” uğruna bir ilişki olarak yorumlandı. Tüm bu iddialara rağmen birlikteliklerini sürdüren ve birbirlerini gerçekten çok sevdiklerini söyleyen ikilinin ilişkisi, nikah masasında sonlanmadan bitti

Seda Sayan, Nihat Doğan ile olan birlikteliğini sonlandırdıktan sonra sürpriz bir nikaha daha imza attı. Seda Sayan, Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan’la 1 Şubat 2008 tarihinde Çırağan Sarayı’nda evlendi. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010 tarihinde boşandı.

Seda Sayan, evliliğe doğru giden 6 yıldır birlikte olduğu Erkan Çelik’ten de ani bir kararla ayrılmıştı.

KAYNAK: .posta.com.tr

Yandex.Metrica