Sermiyan Midyat gözaltına mı alındı? İşte o açıklama

  • 21 Ocak 2022
  • Sermiyan Midyat gözaltına mı alındı? İşte o açıklama için yorumlar kapalı
  • 720 kez görüntülendi.
Sermiyan Midyat gözaltına mı alındı? İşte o açıklama

Sermiyan Midyat gözaltına mı alındı? İşte o açıklama

Oyuncu Sermiyan Midyat’ın hakkında açılan bir davayla ilgili ifade vermediği gerekçesiyle tiyatro gösterisi için geldiği Malatya’da gözaltına alınarak adliyeye götürüldüğü iddia edildi. Çıkan bu iddiaların ardından Sermiyan Midyat sosyal medya sayfası üzerinden açıklama yaptı.

Bu akşam tek kişilik tiyatro gösterisini sahnelemek üzere hava yoluyla Malatya’ya gelen oyuncu Sermiyan Midyat’ın Erhaç Havaalanı’na inen uçağa gelen polisler tarafından gözaltına alındığı ileri sürüldü.

Hakkında bir davayla ilgili ifade vermediği için yakalama kararı bulunduğu öğrenilen oyuncu, kendisini uçaktan alan polisler tarafından adliyeye götürüldüğü söylendi.

Hakkındaki haberlerin ardından sosyal medya sayfasından açıklama yapan oyuncu, “Dostlar, uçakta beni görüp de hayal kuran bir işgüzar dedikodusuyla haber yapan araştırmayıcı gazeteler göz altına alındığımı yazmış.

Merak buyurmayın, gayet göz önündeyim. Harç parası yatmamış vergi dairesine Asayiş berkemal, akşama Sermiyan Midnight ile gülüşmek üzere Malatya” ifadelerini kullandı.

İşte Sermiyan Midyat’ın sosyal medya sayfasından yaptığı o açıklama…

KAYNAK: posta.com.tr

Yandex.Metrica