Şeyma Subaşı sonunda açıkladı: Hamileyim!

  • 22 Haziran 2021
  • Şeyma Subaşı sonunda açıkladı: Hamileyim! için yorumlar kapalı
  • 1.370 kez görüntülendi.
Şeyma Subaşı sonunda açıkladı: Hamileyim!

Şeyma Subaşı sonunda açıkladı: Hamileyim!

Geçtiğimiz haftalarda Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin evlilik teklifini kabul eden Şeyma Subaşı, Instagram hesabından hamile olduğunu açıkladı. İkinci kez annelik heyecanı yaşayan Subaşı, “Evlenmek için acele etmemizin nedeni buydu” ifadelerini kullandı. Subaşı ayrıca düğünü ertelediklerini de söyledi

Şeyma Subaşı, yaklaşık yedi aydır birlikte olduğu Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi’den evlilik teklifi almış ve sevgilisine ‘evet’ yanıtını vermişti. Kısa sürede alınan evlilik kararı sonrasında hamile olduğuna ilişkin iddialarla sık sık gündeme gelen Subaşı, sonunda bebek beklediğini itiraf etti.

“EVLENMEK İÇİN ACELE ETMEMİZİN NEDENİ BUYDU”

Instagram hesabından paylaşım yapan Subaşı, “Dedikodular doğru, hamileyim. Bu yüzden evlenmek için acele ettik. Sonradan da gerek olmadığına karar verdik. Şimdilik düğünü erteleyip hamileliğin tadını çıkarmak istiyoruz. Tüm dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Bundan sonra olacaklar için heyecanlıyım.” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞIMI SİLDİ

Subaşı’nın kısa bir süre sonra paylaşımını sosyal medya hesabından silmesi dikkatlerden kaçmadı.


“EVLENMEDEN OLMAZ” DEMİŞTİ

Ünlü isim, geçtiğimiz aylarda ise hakkında çıkan hamile olduğu yönündeki haberlere, “Kesinlikle hamile değilim, evlenmeden olmaz zaten” sözleriyle yanıt vermişti.

DEDİKODULARI ALEVLENDİREN FOTOĞRAFLAR

Instagram hesabını aktif kullanan ve sık sık günlük hayatından kesitler yayınlayan Subaşı’nın son fotoğrafları söylentileri alevlendirmişti. Acun Ilıcalı ile birlikteliğinden Melisa adında bir kızı olan Subaşı’nın yayınladığı bu fotoğraflarda karnının belirginleştiği görülmüştü. Bu detay Subaşı’nın takipçilerinin dikkatinden kaçmamıştı.

AİLESİYLE TANIŞTIRDI

Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’yi geçtiğimiz haftalarda anne ve babasıyla tanıştırmış, ardından da tatile gitmişti. Daha sonra Alsaloussi’nin ailesini ziyaret etmek için soluğu Dubai’de alan Subaşı, sevgilisi ile evlilik hazırlıklarına başladıklarını duyurmuştu.

“HİKAYEMİZ ÇOK UZUN”

Subaşı ilişkisi hakkında, “Bizim hikaye çok uzun. Ailem benim mutluluğumla zaten mutlu olan insanlar. Tanıştıktan sonra da ‘Şeyma nasıl bir çocuk bu küçücük’ dediler. 25 yaşında zannediyorlar ama 36 yaşında” şeklinde konuşmuştu.

115 BİN TL NAFAKA KESİLECEK

Şeyma Subaşı, 2017’de evlendiği Acun Ilıcalı’dan bir yıl sonra boşanmıştı. Subaşı’na 115 bin TL yoksulluk, kızı Melisa’ya ise 10 bin TL iştirak nafakası olmak üzere her ay 125 bin TL ödeniyor. O dönem yapılan protokole göre, Subaşı, nikah masasına oturduğunda 115 bin TL’lik nafakayı alamayacak.

“MELİSA İSTEMESEYDİ BU YOLA GİRMEZDİM”

Evlilik kararıyla ilgili kızının görüşlerini de anlatan Subaşı, “Melisa ile abi-kardeş gibiler. Eğer Melisa sevmeseydi, istemeseydi ya da Melisa’dan öyle bir enerji almasaydım asla bu yola girmezdim” demişti.

Yandex.Metrica