Tarkan: Bir yanda Pınar’ım öte yanımda İstanbul Boğazı…

  • 03 Kasım 2021
  • Tarkan: Bir yanda Pınar’ım öte yanımda İstanbul Boğazı… için yorumlar kapalı
  • 909 kez görüntülendi.

Tarkan: Bir yanda Pınar’ım öte yanımda İstanbul Boğazı…

Pandemi nedeniyle sahnelere ara veren ve yaşamını Almanya’da sürdüren Tarkan, geçtiğimiz günlerde ailesiyle birlikte Türkiye’ye gelmişti. Dün akşam eşi Pınar Tevetoğlu ile çekilen fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı, gönderisine “Bir yanımda can Pınar’ım öte yanımda eşsiz İstanbul Boğazı…” notunu düştü

2016 yılında Pınar Dilek ile sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan Tarkan, iki yıl sonra da baba olmuş ve kızına Liya adını vermişti.
Koronavirüs nedeniyle çalışmalarına ara verip, yaşamını ailesiyle birlikte Almanya’da devam eden 49 yaşındaki şarkıcı, geçtiğimiz günlerde eşi ve kızıyla birlikte soluğu Türkiye’de almıştı.

“ARADA ROMANTİK OLMAZSAM OLMAZ!”
Eşi Pınar Tevetoğlu ile objektif karşısında poz veren Tarkan, fotoğrafına “Bir yanımda can Pınar’ım, öte yanımda eşsiz İstanbul Boğazı… Dün gece benden daha bahtiyarı yoktu. Ee bir aşk adamı olarak arada romantik olmazsam olmaz!” notunu düştü.

“YENİ SÜRPRİZLER ÇOK YAKIN!”
Yeni projeleri için kolları sıvayan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde de “Hummalı çalışmalar başlıyor. Yeni projeler, sürprizler çok yakın! Heyecanlıyım… O yüzden kaçtı bende uyku muyku. Haa bu saçlara da yarın veda edeceğim artık. Bir daha da uzatacağımı sanmam. O yüzden ‘son bir bakış atayım’ dedim.” ifadelerini kullanmıştı.
“OZAN’IMLA KAVUŞTUK!”
Sonrasında aranjör Ozan Çolakoğlu ile buluşan Tarkan, o anları, “Ozan’ımla kavuştuk sonunda ve çok güzel şeyler oldu. Sabrın zaferi yakındır!” notuyla yayınlamıştı.
“KEŞKE BU ANDA KALSAYDIM”
Öte yandan Tarkan, dört yıl önce yayınlayıp, kısa süre sonra sildiği üstsüz fotoğrafıyla ilgili yıllar sonra bir itirafta bulunmuştu.
O güne ait başka bir karesini yayınlayan Tarkan, gönderisinde şu ifadeleri kullanmıştı:

Bir “İyi geceler tbt’si de iyi gider şimdi” dedim. Birkaç yıl önce New York konseri için gittiğim Amerika’dan yarı çıplak bir fotoğraf paylaşıp, paylaştığım gecenin sabahında “Eyvah ne yaptım ben!” deyip, hemen sildiğim bir fotoğraf vardı ya… İşte şimdi paylaştığım bu fotoğraf, o aynı geceden tam üstümü çıkarmadan önceki andan… Keşke bu anda kalsaydım… Hangi akla hizmet öyle bir şey yaptım hala bilmiyorum! Ama sanırım uzun uçak yolculuğu, uykusuzluk, jet lag gibi faktörler aklımı başımdan almıştı.

Yandex.Metrica