Tayt yorumuyla gündem olan İsmail Yağcı geri adım attı!

  • 31 Mart 2022
  • Tayt yorumuyla gündem olan İsmail Yağcı geri adım attı! için yorumlar kapalı
  • 716 kez görüntülendi.
Tayt yorumuyla gündem olan İsmail Yağcı geri adım attı!

Tayt yorumuyla gündem olan İsmail Yağcı geri adım attı!

Bir dönem ekrana gelen Çocuklar Duymasın isimli dizide Fıs Fıs İsmail karakteriyle tanınan Süleyman Yağcı, yaptığı son açıklamayla dikkatleri üzerine çekmişti. Ünlü isim, açıklamalarına tepki yağınca geri adım attı.

Bir döneme damgasını vuran ‘Çocuklar Duymasın’ dizisindeki ‘Fıs Fıs İsmail’ rolüyle adını tüm Türkiye’ye duyuran Süleyman Yağcı, Esra Sönmezer’in Pembe Pijama isimli programının canlı yayın konuğu olmuştu.

Süleyman Yağcı, katıldığı programda; “Bazı kadınlar öyle tayt giyiyor ki gerçekten iğrenç. Her şeyin bir kuralı vardır. Aşka, sevgiye, giyinmeye karşı değilim. Demokrat bir adamım. Yeryüzünde en çekici canlı kadındır. Günümüzde öyle insanlar var ki 40-50 yaşına gelmiş bir kadın eli tutmamış. Televizyonu açıyor sizin gibi cilveli kadınlar çıkıyor. Sokağa, kafeye gidiyor cilveli kadınlar. Adamlar sapıtıyor. Giyimini biraz doğru yapacaksın” diye konuşmuştu. Sunucu Esra Sönmezer de, “Yazın bikini, mayo giyiyoruz. Giymeyelim mi? Bakmayın. Siz mayo giyince biz bakıyor muyuz?” diyerek oyuncuya karşılık vermişti.

‘ÖPÜŞÜRSE MÜDAHELE EDERİM!’
Açıklamasının dozunu artıran ünlü isim, “O tarz giyinen herkes benim için iğrençtir” diyerek şoke etmişti. Hızını alamayan Yağcı, otobüste ve parkta öpüşenlere de müdahale ettiğini “Otobüste sevişen birilerini görsem onları da uyarırım. Benim yanımda kimse böyle bir şey yapamaz. Yanağından öper, el ele yürür buna bir şey demem ama otobüste metro da sıkıştırıp öpüşürse buna müdahale ederim” sözleriyle anlatmıştı.

ÖZÜR DİLEDİ
Yaptığı açıklamalarla kısa sürede sosyal medyada gündem olan Süleyman Yağcı, büyük tepki çekmişti. Gelen tepkiler üzerine ünlü oyuncu, geri adım attı. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Yağcı, söylediklerinin maksadını aştığını itiraf etti ve “Kelimem maksadını aştı ve bunun için de kırdığım bütün kalplerden özür diliyorum. Niyetim kötü değil! Niyetim; kardeşçe, dostça, sevgi dolu bir hayat yaşamak” ifadelerini kullandı.

Yandex.Metrica