Yaklaşık 3 yıl önce saunada kayıp düşen ve beyin kanaması geçiren Kenan Işık, bitkisel hayatta. Işık’tan geçen tam 992 gün sonra haber var!

  • 09 Aralık 2016
  • Yaklaşık 3 yıl önce saunada kayıp düşen ve beyin kanaması geçiren Kenan Işık, bitkisel hayatta. Işık’tan geçen tam 992 gün sonra haber var! için yorumlar kapalı
  • 14.919 kez görüntülendi.
Yaklaşık 3 yıl önce saunada kayıp düşen ve beyin kanaması geçiren Kenan Işık, bitkisel hayatta. Işık’tan geçen tam 992 gün sonra haber var!

Kenan Işık’ın sağlığıyla ilgili en sıcak bilgilere ulaştı
Türk sinema ve tiyatrosunun usta isimlerinden Kenan Işık, 2014’ün Mart ayında, İstanbul’da gittiği spor salonunda ayağının kayması sonucu yere düşerek başını çarparak girdiği komada yaşam mücadelesi 992 gündür sürüyor.

KENAN IŞIK’IN SAĞLIK DURUMU NASIL?
İki sene önce 21 Mart’ta gittiği spor salonundaki saunadan çıkarken ayağının kayması sonucu yere düşen ve kafasına aldığı darbe sonrasında komaya giren Kenan Işık’ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Uzun bir süre yoğun bakımda kaldıktan sonra Almanya’ya bir kliniğe götürülen Kenan Işık’ın tedavisi şu an evinde devam ediyor.
kenan-isik

YOĞUN TELEFON TRAFİĞİ

Hakkında bir süredir haber alınamayan Kenan Işık’ın sağlık durumuyla ilgili son bilgileri almak için İlk olarak İstanbul Devlet Tiyatroları Genel Sekreteri Nihan Hanım’a ardından Kenan Bey’in eşi Beril Hanım’a ulaştık. Ancak Beril Hanım kesinlikle eşinin sağlık durumuna yönelik bir açıklama yapmak istemeriğini söyledi. Beril Hanım’ın tutumundan dolayı bu kez Sözcü olarak Kenan Bey’in yardımcısı Fuat Bey’le görüşme sağlandı. Açıklama yapmaktan kaçınan Fuat Bey, “Evde bilinci kapalı bir şekilde yatıyor, hastanedeki tedavisi evde devam ediyor” demekle yetindi.
SCHUMACHER DE AYNI DURUMDA

Kenan Işık’la aynı kaderi paylaşan dünyaca ünlü Formula pilotu Michael Schumacher de 2013 Aralık ayında kayak yaptığı sırada kaza geçirerek başından ciddi şekilde yaralanmıştı. Uzun süre komada tutulan ve Cenevre’deki evinde rehabilitasyona tabi tutulan Schumacher’in sağlık durumuyla ilgili herhangi bir açıklama yok. Ailesi Schumacher’in durumunu gizli tutuyor. Ünlü sporcu tıpkı Kenan Işık gibi bilinci kapalı bir şekilde tedavi görüyor.

Yandex.Metrica