Yan Masadaki Bebek Ağlıyor Diye Annesine Yakınan Genç Çocuğa Babası Bakın Nasıl Bir Ders Verdi

  • 29 Nisan 2017
  • Yan Masadaki Bebek Ağlıyor Diye Annesine Yakınan Genç Çocuğa Babası Bakın Nasıl Bir Ders Verdi için yorumlar kapalı
  • 2.702 kez görüntülendi.
Yan Masadaki Bebek Ağlıyor Diye Annesine Yakınan Genç Çocuğa Babası Bakın Nasıl Bir Ders Verdi

Yan Masadaki Bebek Ağlıyor Diye Annesine Yakınan Genç Çocuğa Babası Bakın Nasıl Bir Ders Verdi

Bazıları bir laf etmeden önce iki kez düşünmeli. Aslında hepimiz öyle yapmalıyız.

20 yaşlarında bir çocuğun yapması gereken de düşündüklerini dile getirmeden önce iki kez düşünmekti. Böyle yapmayınca önemli bir ders aldı.

Lucy ve sekiz aylık bebeği kahvaltı yapmak için bir restorana gitti. Bu yaştaki bebeklerin sıklıkla yaptığı gibi bebek ağlamaya başladı. O sırada 20 yaşındaki restoran çalışanı ‘Şu bebeğin sesini kesse çok güzel olacak’ diye söylendi.

Çocuğun babası restoranın patronuydu. Oğlunun ne dediğini duymuştu. Hemen olaya dahil oldu ve oğluna önemli bir ders verdi.

Britanya’nın Flamstead adlı kasabasında yaşayan Lucy Hatami sekiz aylık bebeğiyle beraber dışarıda kahvaltı yaparken 20 yaşındaki bir çalışanın bebeğinin ağlamasından rahatsız olduğunu gördü.

Mummys Page isim sayfanın aktardığına göre sekiz aylık bebek herkesin duyabileceği şekilde ağlamaya başlamış. Bir genç de sesi duyar duymaz anneye bebeğini susturmasını söylemiş.

 

Daha sonra olanlar ise Lucy’nin insanlığın hala ölmediğine inanmasına neden olmuş. Lucy’nin Facebook’ta anlattığına göre 20 yaşındaki çocuğn babası gelip çocuğa güzel bir ders vermiş.

Babası, “Sanki sen bu yaşlarda ağlamıyor muydun? Küçükken mızmızın tekiydin” demiş.

Daha sonra baba oğlundan, Lucy’den özür dilemesini istemiş. Ayrıca kucağında bebeği olan Lucy’nin masasına kahvaltı tepsisini götürmesini istemiş.

 

“Hem kahvaltı tepsisi hem de harika bir kahveyi masama getirdi. Hepsi, aradan 20 yıl geçmesine rağmen bebek büyütmenin ne kadar zor olduğunu hatırlayan baba sayesinde” dedi Lucy gönderisinde.

Muhteşem bir ders verilmiş! Çocukların ne kadar büyümüş olsalar da uyarılmaları gereken zaman anne ve babaları tarafından ikaz edilmeleri gerekliliğini de bir kez daha görmüş olduk.

Babanın oğluna güzel bir ders verdiğini düşünüyorsanız yazıyı Facebook’ta paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yandex.Metrica