Aspirinin Ciltteki Mucizevi Etkisi

  • 18 Mart 2017
  • Aspirinin Ciltteki Mucizevi Etkisi için yorumlar kapalı
  • 3.397 kez görüntülendi.
Aspirinin Ciltteki Mucizevi Etkisi

Aspirinin Ciltteki Mucizevi Etkisi

Aspirinin bu etkisi çok şaşırtıcı gerçekten. Sadece başağrısına iyi geldiğini sanırız!
Birçok kız ve erkeğin muzdarip olduğu soruna aspirinin muhteşem bir etkisi var. Deneyin bu mucize ile kendinizi çok çok daha iyi hissedin.

Peki uygulaması ve etkisi ne Evet Aspirin maskesinin cilt üzerinde bir çok sayıda olumlu etkisi olduğu tesbit edildi ve cildi yağ ve akneden arındırdığı açıklandı. Hatta bu aknelerin bıraktığı izleri bile yok eder. Aspirinin bunca olumlu etkisinin yanı sıra aspirin kullanımına ilişkin de bilgi sahibi olmak gerekir.

Neticede, aspirin eczanede bulundurulan bir ilaçtır ve tedavi amaçlı kullanılır; peki cilt için kullanılması doğru mudur merak ediyorsunuz değil mi? Yüze Aspirin maskesi uygulamanın bir zararı kesinlikle yoktur, çünkü bu maskenin çok küçük bir kısmının cilt tarafından emildiği tespit edildi. Aspirin maskesi uygularken aşağıda belirtilen talimatlara uyarsanız en iyi sonuçları alabilirsiniz. Özel olarak formüle edilmiş bir aspirin yüz maskesi ya da kaplanmamış, toz halinde aspirin tabletleri aşağıda belirtildiği şekilde kullanabilirsiniz Kaplanmış tablet kullanırsanız tabletleri ezip toz haline getirmeniz gerekecektir bunu sakın unutmayın.

Peki yapılışı ve uygulaması nasıl olacak Sivilcelere iyi gelen aspirin maskesi Cildinize doğal peeling görevi gören aspirin ile hazırladığınız bu maskeyle siyah nokta ve sivilcelere elveda…Peki uygulaması nasıl, yanlış yapmamak için titiz bir uygulaması var.

Aspirin maskesini haftada 1 kez uygulayabilirsiniz.

Aspirin maskesi sivilce ve aknelere iyi geliyor, siyah noktaları azaltıyor ve gözenekleri çok sıkılaştırıyor, sonuçta inanılmaz bir görüntü veriyor

İşte bunun için gereken Malzemeler:
4 aspirin
1 kaşık su
1 çay kaşığı bal…bunları sığ bir kabın içine veya avucunuzun içine iki ila dört tablet aspirin koyun. Tabletleri maske kıvamına getirecek kadar su ekleyin.
Alternatif olarak, yüzünüzü ıslatıp tabletleri yüzünüzün tamamına dairesel hareketler yaparak sürebilirsiniz. Yüzünüzdeki ıslaklık tabletlerin çözünmesini ve yüzünüzün tümüne eşit yayılmasını sağlayacaktır. Bir adet tablet ya da gerektiği kadar kullanın.
Maskeyi yüzünüzde 5 ya da 15 dakika ya da kuruyuncaya kadar bekletmeye çalışınız.Yüzünüzü suyla çok nazik bir şekilde dairesel hareketler yaparak yıkayın, biranda yıkayarak etkisini görütmeyin. Alternatif olarak, maskeyi yüzünüzden küçük bir havluyla da çıkarabilirsiniz.
Eğer aspirini tablet halinde kullanmak zor gelirse ve aspirin yüzünüze sürerken kayıp duruyorsa, maskeyi daha yapışkan kıvama getirecek ve cildinize daha iyi nüfuz etmesini sağlayacak bir şeye ihtiyaç duyarsınız. Bu durumda tabletleri ezip içine bal, aloe vera, hatta yoğurt ekleyin. Maskeyi yüzünüzde gerektiği kadar bekletin ve sonra yüzünüzü yıkayın. Aspirin tabletlerini sirkeyle karıştırıp antiseptik olarak da kullanabilirsiniz. Bu uygulama cildinizi canlandırır ve cilt için doğal bir sıkıştırıcı vazifesi görür.
Aspirin maskesi uygulamadan önce aşağıda belirtilenlere dikkat edilmesi gerekir bunu sakın unutmayınız..Eğer çok hassas bir cildiniz varsa aspirin maskesi cildinizin kızarmasına neden olabilir. Böyle bir sonuç alındığında cilde tekrar maske uygulanmamalı ya da daha az sıklıkla maske yapılmalıdır.
Çok kuru ciltler için maske ayda sadece 2 ila 3 kez yapılmalıdır. Böylece cilt tahrişi önlenmiş olur.
Maske uygulamasından hemen sonra, ciltteki kuruluğu yok etmek için cildi nemlendirmek gerekir..

Yandex.Metrica