Kansere Karşı Kemoterapiden 10.Bin Kat Daha Güçlü Mucizevi Limon

  • 24 Şubat 2017
  • Kansere Karşı Kemoterapiden 10.Bin Kat Daha Güçlü Mucizevi Limon için yorumlar kapalı
  • 2.901 kez görüntülendi.
Kansere Karşı Kemoterapiden 10.Bin Kat Daha Güçlü Mucizevi Limon

Kansere Karşı Kemoterapiden 10.Bin Kat Daha Güçlü Mucizevi Limon

KANSER HASTASI OLAN TANIDIKLARINIZ VARSA DİKKATLİ OKUYUN VE DUYURUN !…
LİMON Kemoterapiden 10. 000 kat daha güçlü.
Baltimore’daki Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nün “Institute of Health Sciences, 819 N. L.L.C. Cause Street, Baltimore” başlıklı yazısında yayımlandı.
Tipta son yenilik, kansere karşı etkili! Dikkatle okuyun ve kararı siz verin!!! Limon,… kanser hücrelerini öldüren mucizevi bir mahsul. Kemoterapiden 10,000 kat daha güçlü!!!Neden biz bunları bilmiyoruz?

Çünkü bazı laboratvarlarda üretilen sentetik ilaçlarla birileri çok büyük kârlar elde ediyor. Simdi bir arkadaşına bu maili yollayarak limon suyunun kanseri önleyici faydalarını bilmesini sağlayabilirsin.

Limonun tadı güzel ve kemoterapinin korkunç yan etkilerine sebep olmuyor. Multi milyonerlerin sahip olduğu büyük şirketlerin kârlarına zeval gelmesin diye bu sır saklanırken daha kaç kisi ölecek? Bildiğiniz gibi limon ağacı, limon ve lim (yeşil limon) gibi çeşitleriyle bilinir.

Bu meyveyi farklı şekillerde yiyebilirsiniz: posasını yiyebilir! , suyunu sıkabilir, içecekler hazırlayabilir, şerbetler ve tatlılar yapabilirsiniz. Bir çok erdemleriyle tanınır, ama en ilginç olanı tümör ve kistler üzerine olanıdır. Bu bitki her tür kanser tipine karşı kanıtlanmış bir çaredir. Bazıları kanserin her türlü versyonuna karşı yararlı olduğunu söylüyor.


Bakteri enfeksiyonları ve mantarlara karşı anti mikrobal spektrum oldugu, kurt ve parazitlere karşı etkili olduğu kabul ediliyor. Yüksek tansiyonu dengeliyor. Ayrıca stresle savaşan, sinir bozukluklarına iyi gelen antidepresan etkisi var. Bu bilginin alındığı kaynak gerçekten büyüleyici: Dünyanın en büyük ilaç üreticilerinden birinden öğrenildiğine göre; 1970’ten beri 20’den fazla farklı laboratuvar test etti ve sonuç olarak ; Limon ekstresinin 12 kanser tipinde kötü huylu hücreleri yok ettiği ortaya çıktı! Bu kanserler içinde ; kolon, göğüs, prostat, akciğer ve pankreas kanserleri de var. Kanser hücrelerinin büyümesini yavaşlatmada limon ağacı bileşenlerinin Adriamycin adli bütün dünyada genellikle kemoterapide kullanılan ilaçtan 10,000 kat daha iyi olduğu gösterildi. Daha da hayret verici olan; limon ekstreleri ile yapılan bu terapi; sadece kötü huylu kanser hücrelerini yok ediyor ve sağlıklı hücrelere hiçbir menfi etkisi bulunmuyor.

Yandex.Metrica