Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde şoke eden anlar! İtfaiyeci son anda müdahale etti

  • 15 Aralık 2022
  • 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde şoke eden anlar! İtfaiyeci son anda müdahale etti için yorumlar kapalı
  • 106 kez görüntülendi.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde şoke eden anlar! İtfaiyeci son anda müdahale etti

15 Temmuz Şehitler Köprüsünde durdurduğu otomobilinin üzerine çıkıp kendisinin ve aracının üzerine benzin döken şahıs ekipleri harekete geçirdi. Polisin ikna çabaları, şahsı otomobilin üzerinden indirmeye yetmeyince itfaiye eri şahsın üzerine hortum ile su sıktı. Üzerine su sıkılmasına öfkelenen şahıs itfaiyecilerin üzerine doğru koşmak isteyince otomobilden yere düştü. Şahıs yere düşünce polis tarafından yakalandı.

15 Temmuz Şehitler Köprüsünde Anadolu Yakasından Avrupa Yakasına geçiş istikametinde ilerleyen bir otomobil sürücüsü, köprünün ortasında otomobilini durdurup tavanına çıktı.

Şahıs elinde bulunaOlay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis, otomobil üzerindeki şahsı ikna etmek için çaba sarf etse de şahıs elindeki şişeyi bırakıp aracın üzerinden inmeye ikna olmadı.n şişe içerisindeki benzin benzeri maddeyi kendi üzerine ve otomobilin üzerine döktü.

Bunun üzerine itfaiye eri tarafından otomobil üzerindeki şahsa hortum ile su sıkıldı. Kendisine su sıkılmasına öfkelenen şahıs elindeki şişe ile beraber itfaiyecilere doğru koşmak isteyince otomobilin üzerinden yere düştü. Yere düşen şahıs polis tarafından yakalanarak polis merkezine götürüldü.
RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Yandex.Metrica });