Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Buğra Bahadırlı, Billur Kalkavan’ı son günlerinde kahreden olayı anlattı.

  • 18 Ekim 2022
  • Buğra Bahadırlı, Billur Kalkavan’ı son günlerinde kahreden olayı anlattı. için yorumlar kapalı
  • 377 kez görüntülendi.

Buğra Bahadırlı, Billur Kalkavan’ı son günlerinde kahreden olayı anlattı.

Buğra Bahadırlı, Billur Kalkavan’ı son günlerinde kahreden olayı anlattı. Bu anlatılanlar artık sözün bittiği yer.

12 yıllık hayat arkadaşının son günlerini anlatan Buğra Bahadırlı anlattıkları çok etkili idi..

Türk tiyatrosunun sevilen oyuncularından Billur Kalkavan, kanser tedavisi gördüğü esnada vücudunda oluşan mantar nedeniyle geçtiğimiz cumartesi günü hayata gözlerini yumdu. Ölümüyle sevenlerini yasa boğan Kalkavan’ı son günlerinde kahreden olay da ortaya çıktı.
‘EVİ BOŞALTIN’ DEDİKLERİNDE HAYATLA BAĞI AZALDI”
Baygın yatıyordu, sonra uyandı yukarı baktı birşey görmüş gibiydi. Etkilenmiş bir gözle bana baktı. Onu hatırlamak istemez gibiydi sanki.

12 yıldır Billur Kalkavan ile aşk yaşayan Buğra Bahadırlı, 2. Sayfa programının sunucularına yaptığı açıklamada Kalkavan’ın son günlerini anlattı. Kalkavan’ın yıllardır yaşadığı Caddebostan’daki evinin kentsel dönüşüme girdiğini anlatan Bahadırlı, “Kentsel dönüşüme çok üzülüyordu, çok canı sıkılıyordu. Vücut çok yorulmuştu. Oturduğumuz ev kentsel dönüşüme girdiği için ’90 gün içinde boşaltın’ dediler. Billur’un morali çok bozuldu. Üzüntüden 2 günde 1,5 kilo verdi. Bu süreçte hastanede kalmak istedi. ‘Yeni evimize geçeriz’ demişti ama kısmet olmadı. Tam iyileşmeye başlamıştı ama bu ev konusu yüzünden hayatla bağı azaldı, morali çok bozuldu” şeklinde konuştu.
RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

BUGÜN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK
Ölümüyle sevenlerini yasa boğan Billur Kalkavan, bugün son yolculuğuna uğurlanacak. Kalkavan’ın Instagram hesabından yapılan paylaşımda “Cenazemiz 17.10.2022 Pazartesi günü, ikindi namazını müteakiben, Zincirlikuyu Camisinde kılınacak cenaze namazından sonra Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedilecektir” ifadelerine yer verildi.
KANSER HASTALARINA SESLENMİŞTİ
Bugün hayatını kaybeden oyuncu Billur Kalkavan, Instagram hesabında yayınladığı 5 Eylül tarihli son videosunda, kanser hastalarına seslenerek “Korkmayın” demişti.

BAHADIRLI: MANTAR NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ
Kalkavan’ın erkek arkadaşı Buğra Bahadırlı, sanatçının ölümünün ardından yaptığı açıklamada “Kanser tedavisi iyi gidiyordu. Ne var ki kemoterapi sırasında vücudunda bir mantar türemiş. O mantar da enfeksiyona neden olmuş. Buna bağlı olarak bağışıklık sistemi iyice zayıfladı. Son iki hafta ne Yemek yiyebildi ne de uyuyabildi. İki gün önce de yoğun bakıma alındı ama kalbi daha fazla dayanamadı” dedi.

Yandex.Metrica