Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Doğuş, eşi için kesenin ağzını açtı

  • 17 Ocak 2023
  • Doğuş, eşi için kesenin ağzını açtı için yorumlar kapalı
  • 256 kez görüntülendi.

Doğuş, eşi için kesenin ağzını açtı

Bir süredir Azerbaycan’da yaşayan, asıl adı Orhan Baltacı olan ünlü şarkıcı Doğuş, kendisine olan benzerliğiyle dikkat çeken 22 yaşındaki Seyid isimli bir gencin mahkemeye başvurması üzerine DNA örneği vermişti. Merak konusu olan babalık testi geçtiğimiz hafta sonuçlanan Doğuş, evliliğinin üzerindeki kara bulutları dağıtmak için eşinin doğum günü vesilesiyle kesenin ağzını açtı.

Seyid isimli bir kişi, Doğuş’u gerçek babası olduğu iddiasıyla mahkemeye vermişti. 48 yaşındaki şarkıcı, bu durum karşısında büyük bir şok yaşarken, dava haberi sonrası eşi Hoşkedem Hidayetkızı ile sekiz yıllık evliliğinde kriz çıkmıştı.

Sürecin uzamasını istemeyen Doğuş, DNA örneği vererek, sonucun bir an önce çıkmasını istemişti. Türkiye’den Azerbaycan’a giden Seyid de merakla DNA sonucunu beklemeye başlamıştı.

YÜZDE 99.99 BABASI DEĞİL!
Magazin gündeminden düşmeyen Doğuş’un DNA sonucu ise geçtiğimiz hafta belli olmuştu. Sanat dünyasından duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeniyle ‘felaket tellalı’ lakabıyla tanınan Onur Akay’ın ulaştığı DNA sonucunda, kıl ve kan örneği veren Doğuş’un, örnek veren Seyid ile hiçbir bağının olmadığı tespit edilmişti.

16 DNA işaretleyicisi ile yapılan testlerde; yüzde 99.99 ile Seyid’in babası olmadığını öğrenen Doğuş, rahat bir nefes almıştı.

KESENİN AĞZINI AÇTI
Tüm bunların ardından ünlü şarkıcı, eşi Hoşkadem Hidayetkızı’na doğum günü nedeniyle bir yarış atı ve spor model bir araba hediye etti.

Onur Akay’ın haberine göre; Doğuş böylece eşi ile arasını düzelterek, evliliğinin üzerindeki kara bulutları da kaldırmış oldu.

KAYNAK: posta.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Yandex.Metrica