Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Eski eşlerin dostluğuna nazar değdi! Çağla Şıkel ile Emre Altuğ arasına kara kedi girdi!

  • 17 Ocak 2023
  • Eski eşlerin dostluğuna nazar değdi! Çağla Şıkel ile Emre Altuğ arasına kara kedi girdi! için yorumlar kapalı
  • 405 kez görüntülendi.

Eski eşlerin dostluğuna nazar değdi! Çağla Şıkel ile Emre Altuğ arasına kara kedi girdi!

Podyumların ve ekranların aranan tescilli güzeli Çağla Şıkel, 2015 yılında iki oğlunun babası Emre Altuğ ile evliliğini noktalamıştı. Boşandıktan sonra özel hayatıyla gündeme gelmeyen Çağla Şıkel’in uzun zaman sonra aşk orucunu bozduğu konuşulmuştu. Çağla Şıkel’in, şarkıcı Edis ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Çağla Şıkel, iki çocuğu için eski eşi Emre Altuğ ile örnek bir dostluk sergilemişti. Ancak ikili, son aylarda gerilim yaşadı. İddialara göre; Emre Altuğ, ünlü modelin kısa süre aralıklarla fotoğrafçı Ali Kalyoncu ve popçu Edis’le anılmasına kızdı. Dedikoduya göre eski eşinin kendisine karşı sergilediği sinirli tavır nedeniyle hayli kırılan Çağla Şıkel, Altuğ’un hesap sorar tavrından da rahatsız olunca araya mesafe koydu. İşte tüm detaylar…

Bir süredir aralarının açık olduğu konuşulan eski eşler arasındaki gerilim, iddiaya göre ünlü modelin adının karıştığı aşk dedikoduları yüzünden iyice tırmandı.”

Takvim’in haberine göre; Son dönemde kurduğu cümlelerin yanı sıra gittiği affetme ve şefkat seminerleriyle dikkat çeken Çağla Şıkel’in bu değişiminin sırrı merak ediliyordu.

Eski eşlerin dostluğuna nazar değdi! Çağla Şıkel ile Emre Altuğ arasına kara kedi girdi!
Ünlü model, 44 yaşına bastığı gün de kurduğu şu cümlelerle hem kendine hem de birilerine sitem ediyor gibiydi:

Eski eşlerin dostluğuna nazar değdi! Çağla Şıkel ile Emre Altuğ arasına kara kedi girdi!
‘Bunca zamandır kavuşmaktan geri durmuşum, kendimi güçsüz ve zayıf görmeyi unutmuşum.

Eski eşlerin dostluğuna nazar değdi! Çağla Şıkel ile Emre Altuğ arasına kara kedi girdi!
Hep çakı gibi, hep bi gladyatör Çağla! Şimdi hazırım seninle kavuşmaya, yaralarını sarmaya, o gün sustuğumu bugün anlatmaya. Yaşanan ne varsa yüzleşecek güçteyim bugün.’

Ünlü modelin, bahsettiği kırgınlıklarından birinin de Emre Altuğ nedeniyle kaynaklandığı iddia edildi.

TAVRINDAN RAHATSIZ OLDU

2008 yılında evlendiği Altuğ ile evliliğini 2015’te bitiren Çağla Şıkel, iki çocuğu için eski eşiyle örnek bir dostluk sergiledi.

Ancak ikili, son aylarda gerilim yaşadı. İddialara göre; Emre Altuğ, ünlü modelin kısa süre aralıklarla fotoğrafçı Ali Kalyoncu ve popçu Edis’le anılmasına kızdı.

Dedikoduya göre eski eşinin kendisine karşı sergilediği sinirli tavır nedeniyle hayli kırılan Çağla Şıkel, Altuğ’un hesap sorar tavrından da rahatsız olunca araya mesafe koydu.

EDİS SORULARINDAN KAÇAMAYAN ÇAĞLA BAKIN NE YANIT VERDİ!

Sunucu ve model Çağla Şıkel’in, şarkıcı Edis ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Daha önce bu konudaki sorulara yanıt vermeyen ünlü isim, geçtiğimiz gün bir AVM’de görüntülendi. Şıkel, bu sefer aşk iddialarıyla ilgili açıklama yapmıştı.

43 yaşındaki Çağla Şıkel, geçtiğimiz akşam oğulları Kuzey ve Uzay ile Etiler Akmerkez’de objektiflere takıldı. Basın mensuplarıyla konuşarak kış tatili için alışveriş yapmaya geldiklerini söyleyen model, geçtiğimiz günlerde yaşadığı hastalık hakkında; “Toparladım, bir haftadır iyiyim. Uzay hastaydı, onu iyileştireceğiz diye perişan olduk. O da iyi ben de iyiyim” demişti.

 

“İNANILMAZ HABERLER BUNLAR”

Muhabirlerin, “Adınız bir süredir Edis ile anılıyor. Hatta size evlenme teklifi ettiğine dair iddialarda çıktı. Bununla ilgili neler söylemek istersiniz?” sorusunu bu sefer yanıtsız bırakmayan Şıkel, şu ifadeleri kullandı: Yok, arkadaşım. İnanılmaz haberler bunlar. Gerçekten de inanıyorlar buna. Sesimi çıkartmıyorum çünkü komik yani. Kendisi ile arkadaşız.

MEĞER AŞK BOMBASINDAN DA ÖTEYMİŞ!

Boşandıktan sonra özel hayatıyla gündeme gelmeyen Çağla Şıkel’in uzun zaman sonra aşk orucunu bozduğu konuşulmuştu. Son dönemlerin en ünlü popçularından Edis Görgülü, ise özel hayatıyla merak uyandırıyor. Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt, ikili hakkında yeni bir gelişmeden bahsetmişti…

Önceki gün ünlü popçu Edis Görgülü ile manken ve sunucu Çağla Şıkel’in bir mekanda, el ele diz dize yemek yediğini öğrenmiş ve “Magazin dünyasına yeni bir aşk bombası mı düşüyor?” yorumunda bulunmuştum.

Edis’in, geçen yıl da Zeynep Bastık ile samimi dans görüntüleri ortaya çıkmış ve sevgili oldukları düşünülürken arkadaş oldukları anlaşılmıştı.

Ancak bu kez durum farklıymış! Edis ile Çağla Şıkel’in samimiyeti ‘arkadaşlık’ değil ‘aşk’mış! Hatta aşklarının yazın başladığını öğrendim.

Bu arada bomba bir duyum daha aldım. Edis, yazın Alaçatı’da, Şıkel’e “Ben seninle evlenmek istiyorum” demiş.

Şıkel bu teklifi ciddiye almamış ama Edis, ara ara evlilik teklifini yineliyormuş ve bu konuda çok ısrarlıymış.

2015 yılında Emre Altuğ’dan boşanan Şıkel’in, evliliğe sıcak bakmadığını duyuyorum ama Edis’in evlenmek istemesine çok şaşırdım.

Şimdiye kadar yanında ‘sevgilim’ dediği birini dahi görmediğimiz Edis, acaba Megastar Tarkan gibi bir evlilik yapıp hayranlarını şaşırtmak mı istiyor?

KAYNAK: sabah.com.tr

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Yandex.Metrica });