Kadın, Kadınlar, Kadın Sağlığı, Diyet, Yemek Tarifleri, Moda, Dekorasyon

Kaan Yıldırım ile Hande Erçel aşkı belgelendi!

  • 17 Nisan 2022
  • Kaan Yıldırım ile Hande Erçel aşkı belgelendi! için yorumlar kapalı
  • 316 kez görüntülendi.

Kaan Yıldırım ile Hande Erçel aşkı belgelendi!

Kerem Bürsin ile evlenecekleri konuşulan Hande Erçel, Hadise’nin eski aşkı Kaan Yıldırım ile anılmaya başlanmıştı. İkili aşk sorularından kaçmıştı. Hande Erçel, aynı Kerem Bürsin’le olduğu gibi Kaan Yıldırım ile de aynı şekilde yakalandı. Hande Erçel ve Kerem Bürsin her defasında aşk iddialarından kaçmış ve yurt dışı tatilinde yakayı ele vermişti. Şimdi de Kaan Yıldırım ile Londra sokaklarında görüntülendi.

‘Sen Çal Kapımı’ adlı dizinin setinde tanışan Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı, Maldivler’de ortaya çıkmıştı. 2021 yılında aşk yaşadıkları belgelenen ikili, geçtiğimiz haftalarda ayrılmıştı.

Kaan Yıldırım ise; geçen yıl Hadise ile aşk yaşamıştı. İlişkileri bir yıl süren çift, ayrıldıklarını sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Kaan Yıldırım ocak sonunda “Kalbim boş. Belki ‘14 Şubat’ta Uraz Kaygılaroğlu ile romantik bir yemek yeriz” diye espri yapmıştı.

Adı 3 hafta önce de Kerem Bürsin’den yeni ayrılan Hande Erçel ile anılmıştı. İkili aşk iddialarını yanıtsız bırakmış, gülüp geçmişti.

Aşk iddialarına gülüp geçen, Hande Erçel ile Kaan Yıldırım’ın ilişkisi İngiltere’de belgelendi.

Londra’da baş başa tatil yapıyorlar. Kaan 2019’da Ezgi Eyüboğlu’dan boşanmış, 2021 yazında Hadise’den ayrılmıştı.

Hande Erçel, Kaan Yıldırım ile çıkan aşk iddialarına yakın çevresine, “Kimseyle aşk yaşamıyorum. Kafamı dinleyeceğim bir süre” dediği öğrenilmişti.

Kerem Bürsin, Hande Erçel’le barışmak için yakın çevresini devreye soktu. Ancak Hande Erçel’in arkadaşlarına “Tamamen bitti, artık dönüş yok” dediği ifade edilmişti.

KAYNAK:posta.com.tr

Yandex.Metrica });