Seren Serengil’in eski doktorundan açıklama: Yalan söylüyor!

  • 22 Aralık 2021
  • Seren Serengil’in eski doktorundan açıklama: Yalan söylüyor! için yorumlar kapalı
  • 783 kez görüntülendi.
Seren Serengil’in eski doktorundan açıklama: Yalan söylüyor!

Seren Serengil’in eski doktorundan açıklama: Yalan söylüyor!

Geçtiğimiz günlerde damardan beslendiğini söyleyen Seren Serengil, sağlığına kavuşmak için ameliyat masasına yatmıştı. Serengil, katıldığı programda eski doktorunu suçlamış, şoke eden açıklamalarda bulunmuştu. Eski doktoru E.A.’dan ezber bozan bir açıklama geldi.

Zayıflamak amacıyla ameliyatlar olup, daha sonra Dumping Sendromu’na yakalanan ve 43.5 kiloya kadar düşen Seren Serengil, riskli bir ameliyat daha geçirmişti.

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programına bağlanan Seren Serengil açıklamasında eski doktorunu suçlamıştı.

“Senin alt miden nerede Seren?” diyen Bircan Bali’ye Serengil “Alt midem yok. Organlar yapışmış” demişti.

Seren Serengil açıklamasının devamında “Midem onarılacaktı ama şu anda bu yapılamadı çünkü alt midem yok, organım yok!” demişti.

Seren Serengil’in suçladığı eski doktoru, avukatı aracılığıyla bir basın açıklaması yayınladı. Açıklamada; Seren Serengil’in yalan söylediğine yer verildi.

Sunucunun ameliyat sonrası süreçte gerekli işlemleri yapmadığı ifadelerine yer verildi. Seren Serengil’in doktordan para istediği, istediği paranın verilmediği takdirde “elinden geleni yapacağını” söylemesi de açıklamada yer alıyor.

Söylemezsem Olmaz sunucusuyla ilgili ses kayıtlarının savcılığa teslim edildiği belirtilirken, konuyla ilgili hukuki sürecin başladığı duyuruldu.

Doktorun bu açıklamalarından sonra Seren Serengil de sessiz kalmadı. Sosyal medyadan sert ifadelere yer verdi.

İşte Seren Serengil’in açıklamaları…
Ben ölümden döndüm hala pişkinlikle kendi kendimi bu hale getirdiğimi söylemektedirler. Bu kaçışların ve inkarların hiçbir anlamı bu saatten sonra yoktur. Doktorum alt mideyi de bulamamıştır. E.A. bunun hesabını yargı önünde verecektir.

Bu saate kadar adını açıklamamakla ne kadar hata ettiğimin yeni farkına varıyorum. Ben doktor olarak yara almasını istemedim ama meğer benden başkaları da varmış. Ve bir yıldır ameliyat videomu ısrarla bana vermediler. Ne hastane ne kendisi, meğer alt mide gitmiş…

Bundan dolayı vermemişler şimdi daha iyi anlıyorum. 68 kg’da bir kişiye yapılmaması gereken bir ameliyatı yanlış bir şekilde yapıp bana safra kesemi aldırtan karaciğer yetmezliğim başlangıcına sebep olan 43 kg’ya düşüren ve alt midemi yok eden bu adamı ve beni reyting için bunu yaptı diyen avukatını mahkemeye veriyoruz.

KAYNAK : posta.com.tr

Yandex.Metrica