Şeyma Demir ters kelepçeyle bulundu, katilinden korkunç itiraf: Tecavüz ettikten sonra öldürdük!

  • 29 Mart 2022
  • Şeyma Demir ters kelepçeyle bulundu, katilinden korkunç itiraf: Tecavüz ettikten sonra öldürdük! için yorumlar kapalı
  • 3.120 kez görüntülendi.
Şeyma Demir ters kelepçeyle bulundu, katilinden korkunç itiraf: Tecavüz ettikten sonra öldürdük!

Şeyma Demir ters kelepçeyle bulundu, katilinden korkunç itiraf: Tecavüz ettikten sonra öldürdük!

Kırşehir’de, üniversite öğrencisi Şeyma Demir’in elleri arkadan kelepçeli halde Kızılırmak’ta cansız bedeni bulundı. Sevgilisinin cansız bedeni ise hala aranıyor. Şeyma Demir’in katil zanlısı güvenlik görevlilerinden Sami Aydoğan, kan donduran itiraflarda bulundu. Diğer güvenlik görevlisi Şefik Ekici ise reddetti.

Kırşehir’de, cesedi elleri arkadan kelepçeli Kızılırmak’ta bulunan üniversite öğrencisi Şeyma Demir’in tutuklanan katil zanlısı güvenlik görevlilerinden Sami Aydoğan, genç kıza tecavüz ettikten sonra öldürdüklerini itiraf etti. Genç kız gibi öldürülüp nehre atılan erkek arkadaşının cesedi ise aranıyor. Sabah’tan Ali Altuntaş’ın haberi…

KENDİLERİNİ POLİS OLARAK TANITTILAR

Kırşehir’de, cesedi elleri arkadan kelepçeli olarak Kızılırmak’ta bulunan üniversite öğrencisi Şeyma Demir’in (18) katil zanlısı olarak tutuklanan, Kırşehir Asri Mezarlığında görev yapan 2 güvenlik görevlisinden Sami Aydoğan suçlarını itiraf ederken, Şefik Ekici ise reddetti.
Aydoğan’ın ifadesine göre, Ağbayır mevkiindeki ormanlık alana giderek alkol almaya başlayan 2 güvenlik görevlisi, Hasan Aydoğan (21) ve evlilik planları yaptığı Şeyma Demir’in (18) bölgeye geldiğini görünce, yanlarına gidip, silahlarını göstererek kendilerini polis olarak tanıttı.

TERS KELEPÇE TAKTILAR

İki gence, ‘gözaltına alındıklarını’ söyleyerek ters kelepçe takıp, kendi otomobillerine alan güvenlik görevlileri, Kızılırmak kıyısına götürdü.

GENÇ KIZI VE SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRÜP…

Burada alkol alma devam eden 2 güvenlik görevlisi, iddiaya göre tecavüz ettikleri genç kızı, ensesinden tek kurşunla vurarak öldürüp, Kızılırmak’a attı. Ardından Hasan Aydoğan’ı da karnından vurup öldüren güvenlik görevlileri, Aydoğan’ın cesedini de yine Kızılırmak’a attı.
Demir’e tecavüz edip öldürdüğünü itiraf eden Sami Aydoğan’ın da cinayetin ardından otomobilini yıkatarak, delilleri yok etmeye çalıştığı belirlendi.

Genç kızın cesedinin, montunun içinde oluşan hava kabarcıkları sayesinde su yüzüne çıktığı ve kıyıya vurduğu belirtilirken, karnından vurulduğu için vücuduna su dolduğu ve bu yüzden cesedi ırmak dibine çöktüğü tahmin edilen Hasan Aydoğan’ı arama çalışmaları ise sürüyor.

TOPRAĞA VERİLDİ

Şeyma Demir, Ankara’da yapılan otopsinin ardından dün merkeze bağlı Akçaağıl köyünde toprağa verildi. Babası Vedat Demir’in gözyaşlarına boğulduğu törene, HP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP İl Başkanı Şeref Baran Genç’te katıldı.

KAYNAK: posta.com.tr

Yandex.Metrica