Son dakika: Hamile hemşireyi darp eden iki kişi için flaş karar!

  • 18 Ocak 2022
  • Son dakika: Hamile hemşireyi darp eden iki kişi için flaş karar! için yorumlar kapalı
  • 531 kez görüntülendi.
Son dakika: Hamile hemşireyi darp eden iki kişi için flaş karar!

Son dakika: Hamile hemşireyi darp eden iki kişi için flaş karar!

İstanbul Başakşehir’deki hamile olan 24 yaşındaki hemşire Gülhan D.’yi ‘İlgilenmiyor’ iddiasıyla darp eden şüphelilerden Rıdvan K. ve Hüseyin K. tutuklandı. Saldırganlardan şikayetçi olan hemşire yaşadığı korku dolu anları anlattı.

Başakşehir’deki bir devlet hastanesinde hamile olan 24 yaşındaki hemşire Gülhan D.’yi darbeden şüpheliler yakalandı. Şüphelilerden Rıdvan K. ve Hüseyin K. çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklandı.

İddiaya göre 4 hasta yakını, hastalarıyla ilgilenmediğini öne sürdükleri 24 yaşındaki Hemşire Gülhan D.’yi darbetti. 2 aylık hamile olan Gülhan D. saldırganlardan şikayetçi oldu.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde hemşire olarak çalıştığını belirten Gülhan D., 16 Ocak günü kan alma biriminde görevli olarak çalıştığını, saat 22.00 sıralarında kan aldığını söyledi. Gülcan A. isimli hastanın kan alma işleminin bitmesinin ardından başka bir hastaya trombosit alma işlemi yaptığını öne süren Gülhan D., ifadesinde “Gülcan A. kan alımından dolayı ani baş dönmesi yaşamasın diye kendini iyi hissedene kadar koltukta oturtuyorduk. Bu kişi bana ‘Ben kalkabilir miyim?’ dedi. Ben de ‘Kendinizi iyi hissediyorsanız kalkabilirsiniz’ dedim. Bana, ‘Aman siz kaldırmayın sakın’ dedi. Ben de diğer hastanın işlemlerine devam ettiğimden, ‘Şu an sizinle ilgilenemiyorum, biraz beklerseniz yardımcı olacağım’ dedim” diye konuştu.

Gülcan A.’ın koridora çıktığını, koridordan ‘Kimse ilgilenmiyor’ şeklinde bağrışma sesleri duyduğunu fakat başka bir hastayla ilgilendiğinden koridora çıkamadığını dile getiren Gülhan D., baygınlık geçiren Gülcan A.’nın hasta yakınları ve orada bulunan doktorlar ile hemşireler tarafından yeniden kan alma odasına getirildiğini kaydetti.

2 KİŞİ TUTUKLANDI

Başakşehir’deki bir devlet hastanesinde hamile olan 24 yaşındaki hemşire Gülhan D.’yi darbeden şüpheliler yakalandı. Şüphelilerden Rıdvan K. ve Hüseyin K. çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklandı. Aycan K. ile Nurcan K.’nın serbest bırakıldığı öğrenildi.

Yandex.Metrica