Son Kez Buluşalım Dedi ve

  • 20 Mart 2022
  • Son Kez Buluşalım Dedi ve için yorumlar kapalı
  • 636 kez görüntülendi.
Son Kez Buluşalım Dedi ve

Son Kez Buluşalım Dedi ve

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili Muhittin Bayırköylü’nün oğlu Murat Bayırköylü (21), Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencisi eski kız arkadaşı Yağmur Sönmez’i (21) AVM otoparkında tüfekle *ldürdükten sonra int*har etti.


Murat Bayırköylü (21), Başsavcı Vekili Muhittin Bayırköylü ile hâkim İsmihan Boza’nın tek çocuğuydu.

Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde öğrenciydi. Önceki gün Yedipete Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde öğrenim gören eski kız arkadaşı Yağmur Sönmez’i (21) telefonla arayarak son kez görüşmek istediğini söyledi.

PEŞ PEŞE ATEŞLEDİ
Murat Bayırköylü buluştuğu Yağmur Sönmez’i Ataköy’deki bir AVM’nin otoparkına götürdü. Birkaç dakika sonra otomobilden peş peşe silah sesleri geldi. Yanındaki pompalı tüfekle önce Yağmur Sönmez’i başından vurmuş daha sonra da tüfeği kendi çenesinin altına dayayarak tetiğe basmıştı. AVM’deki güvenlikler durumu hemen polise ve sağlık ekiplerine haber verdi.


HASTANEDE KURTARILAMADI
Sağlık ekipleri Murat Bayırköylü’nün olay yerinde hayatını kaybettiğini, Yağmur Sönmez’in ise henüz yaşadığını belirledi. Ancak ambulansla hastaneye kaldırılan Yağmur Sönmez buradaki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

‘GİTMEYİN’
Uzmanlar çoğu kadın c*nayetinin son buluşmalarda yaşandığına dikkat çekerek, kadınlara erkeklerin son buluşma çağrılarına olumlu yanıt vermemeleri ve gitmemeleri konusunda uyarmışlardı.
YARGI’YI HATIRLATTI
C*nayet akıllara Kanal D’de yayınlanan Yargı dizisinin ilk bölümlerini getirdi. Dizide, babası emniyet müdürü, abisi savcı olan Çınar karakterinin ‘c*nayet işlediği iddiasıyla’ yakalanması ve yargılanma sürecinde yaşananlar konu ediliyor.

Yandex.Metrica