Köpek Her Gün Tanımadığı Kadının Evine Gidip Uyuyordu – Kadın Köpeğin Boynundaki Notu Görünce Çok Şaşırdı

  • 22 Kasım 2016
  • Köpek Her Gün Tanımadığı Kadının Evine Gidip Uyuyordu – Kadın Köpeğin Boynundaki Notu Görünce Çok Şaşırdı için yorumlar kapalı
  • 10.966 kez görüntülendi.
Köpek Her Gün Tanımadığı Kadının Evine Gidip Uyuyordu – Kadın Köpeğin Boynundaki Notu Görünce Çok Şaşırdı

Golden retriever cinsi köpek günler boyunca bir yabancının evinde uyuyup durdu. Köpek, kadının evine yavaşça giriyor, kadını selamlıyor ve yere yatıp uyuyordu. Birkaç saat sonra da evine geri dönüyordu.

Peki köpek nereden geliyordu? Kadın sonunda, köpeğin boynunda yazan nottan köpeğin nereden geldiğini anladı.

Haber son günlerde internette en çok okunanlardan.

Yaşlı ve yorgun bir köpek bahçeme geldi. Boynundaki tasmadan ve karnından, köpeğin bir sahibi olduğuna ve iyi bakıldığına kanaat getirdim.”

golden

“Yavaşça yanıma geldi ve ben de başını okşadım. Evimin içine kadar beni takip etti. Holden geçtikten sonra köşeye yatıp uyuyakaldı.”

“Bir saat sonra çıktı ve gitti.

 

Ertesi gün geri geldi. Yine evimin içine doğru beni takip etti ve her zaman yattığı köşesine gidip uyudu. Birkaç hafta boyunca aynı şey tekrarlandı.

Merak ettiğimden boynuna bir not sıkıştırdım. Nota, ‘Bu dünyalar tatlısı köpeğin sahibi kim merak ediyorum. Her gün köpeğiniz evime gelip birkaç saat uyuyor ve çıkıp gidiyor’ yazdım.

Ertesi gün geldiğinde tasmasına başka bir not sıkıştırılmıştı. Notta, ‘Köpek, 2’si 3 yaşından küçük olmak üzere 6 çocuğumla beraber benimle yaşıyor. Evde yeterince uyuyamadığından muhtemelen size geliyor. Yarın ben de size gelebilir miyim?’ yazıyordu.”
kopek

Notu gören kadın gülümsedi. Köpeğin evine ziyaretlerini sürdürmesini kabul etti. O günden itibaren kadın ve köpek iyi birer arkadaş haline geldiler. Köpeğin sahibi de kadınla tanışarak arkadaş oldu.

Köpekler sandığımızdan daha zeki, vefalı ve altın kalpliler. Yaşanan bu gerçek olaydan köpeklerin ne kadar düşünceli olduğu dersini çıkarabiliriz. Köpeğin hikâyesini hayvansever arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin. Köpekler, insanların en iyi dostudur!

Newsner, hayvanları sever ve onlara saygı duyulması gerektiğine inanır. Siz de aynı fikirdeyseniz sayfamızı beğenin.

Yandex.Metrica