Vefat Eden Eşinin Eşyalarını Toplarken Bulduğu Mektup Hayatını Değiştirdi

  • 25 Mayıs 2017
  • Vefat Eden Eşinin Eşyalarını Toplarken Bulduğu Mektup Hayatını Değiştirdi için yorumlar kapalı
  • 2.050 kez görüntülendi.
Vefat Eden Eşinin Eşyalarını Toplarken Bulduğu Mektup Hayatını Değiştirdi

Vefat Eden Eşinin Eşyalarını Toplarken Bulduğu Mektup Hayatını Değiştirdi

50 yıldır evli olduğunuz bir eşinizi kaybetmeniz muhtemelen çok acıdır. Dul kalan eşler kendilerine, “Şimdi onsuz ne yapacağım?” diye sorarlar.80 yaşındaki Tony Tripani’nin eşi 50 yıllık evliliklerinin ardından hayatını kaybetti. Tony, eşinin kaybı sonrasında mahvoldu. 80 yaşındaydı ve yapayalnızdı.Eşinin vefatının ardından bulduğu bir mektupla her şey değişti.

Tony’nin eşi kalp krizi sonucu hayatını kaybettiğinde Tony de eşinin eşyalarını bir kutuya koymaya karar verdi. O sırada dolapta bir mektup buldu.
Metro’nun aktardığın göre mektup Britanyalı bir kadın tarafından Tony’ye yazılmış.Tony mektubu açıp hızla okumaya başladı. Meğerse mektup 56 yıl önce yazılmış. Mektubu yazan kişiyse 20 yaşındayken kız arkadaşı olan Shirley’miş.Shirley mektubunda sık sık Tony’yi düşünden bahsetmiş.

 

Mektubun sonlarında ise Samuel ismindeki bir çocuklarının olduğunu yazmış.

Tony’nin eşi kalp krizi sonucu hayatını kaybettiğinde Tony de eşinin eşyalarını bir kutuya koymaya karar verdi. O sırada dolapta bir mektup buldu. Metro’nun aktardığın göre mektup Britanyalı bir kadın tarafından Tony’ye yazılmış.

Tony mektubu açıp hızla okumaya başladı. Meğerse mektup 56 yıl önce yazılmış. Mektubu yazan kişiyse 20 yaşındayken kız arkadaşı olan Shirley’miş.Shirley mektubunda sık sık Tony’yi düşünden bahsetmiş. Mektubun sonlarında ise Samuel ismindeki bir çocuklarının olduğunu yazmış.

Yandex.Metrica