24 Sene Sonra Gelen Haber Mehmet Aslantuğ ve Eşi Arzum Onan’dan flaş karar.

  • 26 Ağustos 2021
  • 24 Sene Sonra Gelen Haber Mehmet Aslantuğ ve Eşi Arzum Onan’dan flaş karar. için yorumlar kapalı
  • 1.724 kez görüntülendi.
24 Sene Sonra Gelen Haber Mehmet Aslantuğ ve Eşi Arzum Onan’dan flaş karar.

24 yıl sonra ‘Sıcak Saatler’… FOX’ta yayınlanan ‘Masumiyet’, 24 Mayıs Pazartesi akşamı final yaptı. Dizinin başrol oyuncularından: Mehmet Aslantuğ ve eşi Arzum Onan’dan hayranlarını şaşırtan bir haber geldi.

Hülya Avşar ve Deniz Çakır’la başrolü paylaştığı. ‘Masumiyet’ dizisi final yapan Mehmet Aslantuğ, yeni projesinde yoluna eşi Arzum Onan ile devam edecek.
Akşam gazetesinin haberine göre; Mehmet Aslantuğ müjdeyi verdi. ikili, 24 yıl önce ekrana gelen ‘Sıcak Saatler’ adlı dizisinin devam hikâyesini; ‘Son Cemre’ ismiyle yeniden çekmeye hazırlanıyor.
Setlere eşinin ricası üzerine dönmeye karar veren Arzum Onan ile Aslantuğ, yıllar önce oynadıkları ‘Sedat Yalçın’ ve ‘Buket Hazal’ın değişen hayatlarını anlatacak.

1997 yılındaki ‘Sıcak Saatler’in devam hikayesi olacak ‘Son Cemre’ için geniş bir kadro oluşturmak isteyen Mehmet Aslantuğ, birkaç yıldır bu projesi üzerine çalıştığını söyledi.
‘Masumiyet’in seti nedeniyle projeyi askıya almak zorunda kalan 59 yaşındaki oyuncu, final sonrası çekimlere başlamayı büyük bir heyecanla bekliyor.
1996’da dünyaevine giren ve Can adından bir oğulları olan Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ, ünlüler dünyasının örnek çiftleri arasında gösteriliyor.

“ÇEYREK YÜZYILI GERİDE BIRAKTIK”
Aslantuğ, geçtiğimiz yıl eşinin doğum gününü romantik bir mesajla kutlamıştı. “Mayıs 1994. Kokuluydu ama çekingen, tutuk ve saygılı bir sabahtı. Ve ne dil tamahkardı elbet, ne de beden… Zordu şüphesiz eğip bükmeden, aşkı kendi üslubunca tariflemek. Pek anlatabildim sayılmazdı, ama anlaşılamadım da zira..”

Yandex.Metrica