17 yaşındayken evli olan 47 yaşındaki adama kuma giden bilgisayar teknisyeni Gülten bakın şimdi ne yapıyor

  • 26 Ekim 2021
  • 17 yaşındayken evli olan 47 yaşındaki adama kuma giden bilgisayar teknisyeni Gülten bakın şimdi ne yapıyor için yorumlar kapalı
  • 1.931 kez görüntülendi.
17 yaşındayken evli olan 47 yaşındaki adama kuma giden bilgisayar teknisyeni Gülten bakın şimdi ne yapıyor

17 yaşındayken evli olan 47 yaşındaki adama kuma giden bilgisayar teknisyeni Gülten bakın şimdi ne yapıyor

İstanbul’da bir bilgisayar firmasında çalışırken evli olan 47 yaşındaki Cemil İstekli ile tanışıp, onun k-uması olarak Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’ne bağlı Karacadağ Köyü’ne 5 yıl önce gelen 22 yaşındaki Gülten İstekli, 4’üncü çocuğunu dünyaya getirdi. -İ-stekli, tek isteğinin annesi Işıl Solmaz’ın kendisini affetmesi olduğunu söyledi.2002’de İstanbul
Yenikapı’daki bir bilgisayar şirketinin muhasebesinde çalışan ve o zaman 17 yaşında olan Gülten İstekli, kendisinden 25 yaş büyük tarım işçisi Cemil İstekli’ye aşık olup onun peşinden Şanlıurfa’ya gelmişti.

İlk eşi Yıldız Erik ile resmi nikahları olmayan Cemil İstekli, Gülten’e resmi nikah kıyıp hep birlikte yaşamaya başladı. İlk eşinden şu an 7 çocuğu olan Cemil İstekli’nin kuma getirip evlendiği Gülten İstekli, bugün Şanlıurfa Kadın ve Doğum Hastanesi’nde 4’ncü doğumunu yaptı. İlk çocuğu 10 günlük iken yaşamını kaybeden, şu an ise 3 çocuk annesi olan İstekli’nin dünyaya getirdiği erkek bebeğe Serkan Murat adı verildi.

Orta halli bir ailenin iyi giyimli, mesleği olan bir kızı olarak yaşamını sürdürürken 6 yıldır Karacadağ Köyü’nde tarım işçiliği yaparak yaşayan Gülten İstekli, tek isteğinin hakkını helal etmeyen annesi Işıl Solmaz’ın kendisini affetmesi olduğunu söyledi. R-iskli bir a-meliyatla doğumu gerçekleşen Gülten İstekli, kucağına aldığı bebeğini öpüp koklarken, “Burada çok mutlu bir yaşamım var. ‘Pişman olur’ diyenler yanıldı” dedi.

Gülten ile aralarında 25 yaş farkı olduğunu hatırlatan Cemil İstekli ise, “Birbirimize aşık olduğumuz için ben ‘bu ilişki yürümez’ diye İstanbul’dan köyüme döndüm. Aradan birkaç gün geçmeden Gülten peşimden geldi. Köyde 1 ay misafir olduktan sonra evlenmeye karar verdik.

Eşim Gülten 18 yaşını doldurması üzerine ona resmi nikah kıydım. Bize ‘siz ayrılırsınız’ diyenlere en güzel cevabı yeni dünyaya gelen oğlumla bir kez daha ispatladım. Bizi ancak me-zar ayırır” diye konuştu. Gülten İstekli, 10 günlükken kaybettiği ilk çocuğu Esra Ceyhan’dan sonra dünyaya gelen 5 yaşındaki Dicle, 3 yaşındaki Fırat Serdil, yeni doğan Serkan Murat’la hayatını köyde küçük bir odalı evde Cemil İstekli’nin nikahsız eşi Yıldız Erik’le ve onun çocukları 20 yaşındaki Suna, 18 yaşındaki Leyla, 14 yaşındaki Çiğdem, 12 yaşındaki Berivan, 10 yaşındaki Şehriban, 5 yaşındaki Umutcan ile 2 yaşındaki Keremcem’le birlikte z-or koşullarda yaşamını sürdürüyor.

Yandex.Metrica