Afra Saraçoğlu sessizliğini bozdu! İhanet iddiasına cevap verdi

  • 01 Ocak 2023
  • Afra Saraçoğlu sessizliğini bozdu! İhanet iddiasına cevap verdi için yorumlar kapalı
  • 669 kez görüntülendi.

Afra Saraçoğlu sessizliğini bozdu! İhanet iddiasına cevap verdi

Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu, 4 yıldır aşk yaşadığı Mert Yazıcıoğlu ile yollarını ayırdığını duyurdu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 3. kişi iddialarına da cevap verdi.

2018’den beri birlikte olan oyuncu çift Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu ayrıldı.

Saraçoğlu’nun partneri Mert Ramazan Demir ile samimiyetinden rahatsız olduğu ileri sürülen Yazıcıoğlu’nun da Darmaduman dizisinin rol arkadaşı Hafsanur Sancaktutan ile yakınlaştığı ileri sürüldü.

“KARARIMIZDA 3. KİŞİNİN DAHİLİ YOK”
Haklarında çıkan iddialara daha fazla sessiz kalamayan Afra Saraçoğlu, 6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımda hem ayrılık iddiasını doğruladı hem de 3. kişi iddiasını yalanladı.

Ayrılık kararını dostça aldıklarını söyleyen Saraçoğlu, şu ifadeleri kullandı: “Birkaç gündür basında hakkımızda çıkan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Mert ile 4 yıl süren çok mutlu bir ilişki yaşadık…

Ancak sürdürdüğümüz ilişkimizi, aldığımız ortak bir karar ile sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırma kararı aldık. Dostluğumuzun devam ettiğini belirtmekle beraber bu kararımızda hiçbir 3. kişinin dahili bulunmadığını bilmenizi isteriz…

HAFSANUR SANCAKTUTAN’DAN MERT YAZICIOĞLU AÇIKLAMASI
Hafsanur Sancaktutan Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:”Hakkımda çıkan magazin haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Mert Yazıcıoğlu benim rol arkadaşımdır, sette de set dışında da görüşmekten mutlu olduğum biridir. Yılın son günü bu açıklamayı yapmak zorunda kaldığım için üzgünüm. Yeni yılda herkese güzellikler diliyorum.”

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Yandex.Metrica