Hamdi Alkan’ın eski eşi Selen Görgüzel’e bıraktığı ‘lüks’ otomobile bakın…

  • 22 Mart 2022
  • Hamdi Alkan’ın eski eşi Selen Görgüzel’e bıraktığı ‘lüks’ otomobile bakın… için yorumlar kapalı
  • 854 kez görüntülendi.
Hamdi Alkan’ın eski eşi Selen Görgüzel’e bıraktığı ‘lüks’ otomobile bakın…

Hamdi Alkan’ın eski eşi Selen Görgüzel’e bıraktığı ‘lüks’ otomobile bakın…

amdi Alkan (55) ile Selen Görgüzel (43), Beykoz Aile Mahkemesi’nde görülen dava ile sekiz yıllık evliliklerini sürpriz bir şekilde noktalamıştı. Alkan, eski eşine New York’ta ev bir de otomobil bıraktı. Söz konusu ‘lüks’ otomobil ise ortaya çıktı.

2014 yılında Roma’da dünyaevine giren Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel’in evliliği tek celsede bitti. Çiftin ilk zamanlar iyi giden evlilikleri fikir uyuşmazlığı nedeniyle çatırdamaya başladı. Alkan, avukatı aracılığıyla Beykoz Aile Mahkemesi’ne başvurarak eşine, ‘evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle anlaşmalı’ boşanma davası açtı.

Beykoz Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Hamdi Alkan, avukatı Fahrettin Cem Keser ile katıldı. Selen Görgüzel de avukatı Şeyda Yıldırım ile duruşmada hazır bulundu. Hürriyet gazetesinden Özge Eğrikar’ın haberine göre; Görgüzel’e destek için gelen arkadaşları mahkeme salonu önünde duruşmanın bitmesini bekledi.

Gizlilik kararının olduğu duruşma 10 dakika sürdü. Duruşma salonundan ilk çıkan Görgüzel, gözyaşlarına hakim olamadı. Bunu gören Alkan, boşandığı eşinin yanına giderek, bir süre konuştu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan 43 yaşındaki oyuncu, “Dokuz yıl beraber ağlayıp, beraber güldük. Aynı havayı soluduk, çok sevdik, sevildik, çok didiştik, çok barıştık, unutulmaz anılar biriktirdik. Bugün karı-koca ilişkimiz bitse de biliyorum ki ömür boyu dost olarak hayatlarımızda hep var olacağız. Mutluluk daima seninle olsun” mesajını yazdı. Hamdi Alkan da bu postu paylaşarak, duygularının karşılıklı olduğunu gösterdi.

Mahkeme, protokol gereği Hamdi Alkan’a ait Amerika’nın New York kentindeki ev ile lüks bir otomobilin Selen Görgüzel’e verilmesine hükmetti. Ünlü çiftin, birbirlerinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmadığı öğrenildi.

Hürriyet’ten Orkun Ün’ün haberine göre; ‘Lüks araba ve New York’ta bir daire’de bahsi geçen arabanın 2005 model bir Peugeot 206 olduğu ortaya çıktı. Otomobilin günümüzdeki maddi değeri ise 90 bin TL.

Geçtiğimiz haftalarda bir AVM’de objektiflere takılan yönetmen, basın mensuplarının gündem olan ayrılık haberlerini hatırlatması üzerine yanıt vermemeyi tercih etmiş, “Annem yoğun bakımda. Şu an başka bir boyuttayım. Her an haber gelebilir. Zaten bir anam kaldı. Bu akşam Selen Hanım’ın doğum günü, ona sorun ifadelerini kullanmıştı.

9 Şubat doğumlu şarkıcı, yaş gününe eşinin gelip gelmeyeceği soruları karşısında, “Hamdi çantacım ya da menajerim değil. Her sahnemde sürekli yanımda dolaşamaz” açıklamasıyla dikkat çekmişti.

KAYNAK: posta.com.tr

Yandex.Metrica