Seda Sayan: Mücevher bende olmayacak da kimde olacak?

  • 26 Mart 2022
  • Seda Sayan: Mücevher bende olmayacak da kimde olacak? için yorumlar kapalı
  • 659 kez görüntülendi.
Seda Sayan: Mücevher bende olmayacak da kimde olacak?

Seda Sayan: Mücevher bende olmayacak da kimde olacak?

Çağlar Ökten ile evlenmeye hazırlanan Seda Sayan önceki gün mücevher fuarındaydı. Seda Sayan, “Ben mücevher kadınıyım. Kadınların mücevhere ulaşması, alım gücü kolaylaştı. Ben senelerin Seda’sıyım, böyle görkemli yüzükler bende olmayacak da kimde olacak” dedi.

ALMASI KOLAY!
Seda Sayan’ın (59) kendinden 14 yaş küçük vokalisti Çağlar Ökten ile nikah masasına oturacak olması şimdiden 2022’ye damgasını vurdu.

Şarkıcı önceki gün İstanbul Mücevher Fuarı’ndaydı. “Tam doğru adresteyim. Ben mücevher kadınıyım. Kadınların mücevhere ulaşması ve alım gücü kolaylaştı!”

“Çağlar evlilik teklif ederken tam tur bir yüzük taktı. Onun dışındakileri ben aldım. Senelerin Seda’sıyım, bende olmayacak da böyle görkemli yüzükler, kimde olacak? Takıya düşkünlüğüm malum” dedi.

SOLİST YAPACAK
Çek Cumhuriyeti’nde 20 Mayıs’ta 7’nci kez gelin olmak için gün sayan Seda Sayan şunları söyledi: “Prag Büyükelçimiz Egemen Bağış kıyacak nikahımızı. Şahitler belli ama haklarında detay vermek istemiyorum şimdilik.”

“Nikah sonrası bir yemek daveti vermeyi düşünüyoruz. Gelinliğim sade ve abartısız olacak.”

“Seda Sayan müstakbel eşi için de “Çağlar vokalistlik yapıyordu. Ama bundan sonra tek başına sahneye çıkacak” diye konuştu.
Ali Keser/POSTA

Yandex.Metrica